Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Video dramatike ku nje vrasses tenton te ekzekutoje kryetarin e nje partie ne Bullgar

prej Sat 19 Jan 2013 - 18:57


Video dramatike ku nje vrasses tenton te ekzekutoje kryetarin e nje partie ne Bullgar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Video dramatike ku nje vrasses tenton te ekzekutoje kryetarin e nje partie ne Bullgar

prej Sat 19 Jan 2013 - 19:03
omg bullgaria stile
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Tenton të vrasë liderin e turqve të Bullgarisë gjatë fjalimit (video)

prej Sat 19 Jan 2013 - 20:51
Një mashkull i panjohur ia drejtoi sot direkt në kokë revolen liderit të partisë turke në Bullgari, Ahmet Dogan, derisa ky i drejtohej pjesëmarrësve në konferencën partiake në kryeqytetin bullgar Sofje.

Sulmuesi u ngrit nga publiku në sallë dhe iu drejtua Doganit me revole në kokë derisa lideri i Lëvizjes për të Drejta dhe Liri kritikonte politikën e BE-së ndaj Bullgarisë dhe qeverisë bullgare.

Sulmuesi nuk arriti të shkrep plumbin nga revolja, sepse Dogan reagoi shumë shpejt dhge ia hoqi revolen nga dora, kurse menjëherë reaguan edhe delegatët e konferencës dhe e rrëzuan në dysheme, kurse ranë edhe disa shqelma, njoftojnë mediumet bullgare.

Në këtë moment thuhet se është dhënë një pushim prej 30 minutave dhe pritet ardhja e hetuesve policorë.

Është konstatuar që sulmuesi ishte i pajisur me një lejekalim për këtë konferencë, por ende nuk dihet nëse ka qenë delegat dhe si ka arritur të futet në sallë me armë, megjithë sigurimin e fuqishëm.

Lëvizja për të Drejta dhe Liri është themeluar më 1990 dhe është partia e tretë politike në Kuvendin e Bullgarisë.

Mediumet bullgare kanë raportuar më herët se Dogan do të mund të tërhiqej nga posti i kryetarit të partisë dhe që lider i ri partiak të bëhet Lutvi Mestan.

Në konferencën e sotme në Sofje janë të pranishëm rreth 800 delegatë dhe 600 mysafirë, në mesin e të cilëve edhe Sulejma Uglanin nga Sanxhaku.
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Video dramatike ku nje vrasses tenton te ekzekutoje kryetarin e nje partie ne Bullgar

prej Sat 19 Jan 2013 - 21:04
hej trim apo ?!!


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Video dramatike ku nje vrasses tenton te ekzekutoje kryetarin e nje partie ne Bullgar J5zhxd
Sponsored content

default Re: Video dramatike ku nje vrasses tenton te ekzekutoje kryetarin e nje partie ne Bullgar

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi