Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit  Empty Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit

Fri 26 Apr 2013 - 14:44
Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit  787ad4a5f290b5e02595be4101ca771c_XL


Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Francës - Dhoma e Ulët e Parlamentit - Claude Bartolone ka marrë një letër kërcënuese nga kundërshtarët e projektligjit për legalizimin e martesave të të njëjtit seks.

Siç u bë e njohur, zarfi i adresuar Claude Bartolone, përmbante barut armësh dhe një letër në emër të organizatës që e quan veten "Ndërveprimi i forcave të ruajtjes së rendit". "Metodat tona janë më radikale dhe më operative se sa manifestimet - thuhet në letër. - Ju deshët luftë, ju e morrët atë".
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit  Empty Re: Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit

Fri 26 Apr 2013 - 14:49
ncncncn edhe ketu paska "musliman ekstremista" heheheh apo si do ti konsiderojn keto tash...???
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit  Empty Re: Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit

Fri 26 Apr 2013 - 16:07
ZOTI e shkatroj nje popell ne kohen e lutit pikrisht per homoseksualve ne shtepin e LUTIT erdhen dy musafir djem shum te bukur por gruja e lutit i lamroj fshatit se jan ardhur dy djem te bukur dhe ne shtepin e saj hyn ne shtepin e lutin ata njerz te mrapsht dhe tentoj me i dhunua ata musafirt e lutit shum u zemrua luti dhe u tha o ju njerz te mrapsht i keni grat e juve po nese keni deshir une ju jap vajzat e mia e mos me truproni para ketyre musafirve ata i than o lut mosu zemro se ne nuk jemi njerz dhe jemi ardhur ti shkatrojm ata te pa ftyrit pori o LUT meri familen dhe ik nga fshati se une jam fjibrili ne do ti shaktrojm ama gruja e jote nuk do te vjen me ty at do ta shaktrojm me keta fshatart te mrapsht dhe ashtu dhe ndodhi ZOTI I DENO SHUM ASHPER ATA BAJ SEXS MESHKUJT MES VETI SEPSE ASHTU BAN DJELLI I MALLKUAM ne kohen e sodit jemi deshimtar ne shum shtete i lejo ligji martesat me njojtin sexs
Sponsored content

Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit  Empty Re: Francë: kundërshtarët e martesave të homoseksualëve kërcënojnë me luftë Kryetarin e Parlamentit

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi