Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Tronditëse! Aksidenti shpërfytyron fituesen e Next Top Model, Kujdes pamjet të ashpra! Empty Tronditëse! Aksidenti shpërfytyron fituesen e Next Top Model, Kujdes pamjet të ashpra!

Sat 26 Jan 2013 - 1:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Tronditëse! Aksidenti shpërfytyron fituesen e Next Top Model, Kujdes pamjet të ashpra! Lisa-219x300Është aksidentuar shumë rëndë gjatë orarit të punës fituesja Amerikane e Next Top Model!
Bukuroshja, Lisa D’Amato për pasoj të aksidenti ka thyer hundën dhe u dëmtua shumë rëndë në fytyrë!
Madje, modelja edhe pse në gjendje alarmante, nuk u dorëzua por publikoj fotografi shokuese në llogarinë e saj që disponon në facebook.

Lisa njoftoi miqtë e saj në rrjetin social për momentin e vështirë që ajo kaloi dhe plagët e rënda që i shkaktoi.
Situata e saj sa vjen dhe përmirësohet, fotografohet dhe foto i publikon në facebook! “Nuk kisha dhe hundën më të mirë. Më jepte karakter, më jepte një hije, por tashmë kam një hundë shumë më të vogël dhe të ëmbël”, shkroi ajo në profilin e saj në facbook.

Lisa D’amto u aksidentua shumë rëndë gjatë xhirimeve të filmit të ri së bashku me një amtar të ekipit të xhirimeve!/alb-observer.com/
Ju kërkojmë ndjesë, pasi nuk mundët publikojmë fotografitë e aksidentit të Lisa pasi ato janë shumë të ashpra dhe tronditëse, por ato ju mund ti shikoni KËTU dhe KËTU…

Tronditëse! Aksidenti shpërfytyron fituesen e Next Top Model, Kujdes pamjet të ashpra! Lisa-damato-600

Tronditëse! Aksidenti shpërfytyron fituesen e Next Top Model, Kujdes pamjet të ashpra! Lisa-damato-3-600
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi