Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Vic: Dua të kem gjithçka nën kontroll  Empty Vic: Dua të kem gjithçka nën kontroll

Tue 29 Jan 2013 - 18:05
Vic: Dua të kem gjithçka nën kontroll  Vic-Elle

Victoria Beckham është një këngëtare dhe tashmë biznesmene e suksesshme, e cila ka “çare” në jetë duke mos i besuar të tjerëve.

Këtë gjë e ka zbuluar vetë bashkëshortja e David Beckham në një intervistë për revistën ‘Elle’. Ajo është shprehur se çdo gjë e bën vetë dhe nuk i pëlqen të kalojë përgjegjësinë tek të tjerët.

“Në punë duhet të kesh besim tek njerëzit që punojnë me ty, por unë dua të kem gjithçka nën kontroll dhe e kam të vështirë ta bëj këtë. Dua të menaxhoj çdo gjë të vogël”, deklaron ish-pjesëtarja e Spica Girls’.

Gjithashtu zonja Beckham bëri të ditur se do të donte që etikën e saj të punës ta përcillte tek 4 fëmijët: “Unë nuk kam pse punoj, por kam të nevojshme. Kam një etikë pune të mirë dhe dua që edhe fëmijët e mi ta kenë.”

shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Vic: Dua të kem gjithçka nën kontroll  Empty Re: Vic: Dua të kem gjithçka nën kontroll

Tue 29 Jan 2013 - 18:22
qenka bere si pirun,e gjora
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi