Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Cfare eshte dashuria per ty??

prej Tue 5 Jul 2011 - 21:44
First topic message reminder :


Cfare eshte dashuria per ty??


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni

Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sun 6 May 2012 - 23:21
jetes


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sun 6 May 2012 - 23:26
1 vajze 5 vjece pyet djalin qe ishte i ulur prane saj:
" Cfare eshte dashuria"
- Dhe ai perseriti:

" Dashuria eshte kur ti me vjedh cokollatat cdo dite nga canta ime dhe un akoma i lë ato ne te njejtin vend ''


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Uvejs
Uvejs
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 2058
<b>Hobi</b> Hobi : Tenisi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mitrovicë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/04/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sun 6 May 2012 - 23:28
Bestt shkruajti:1 vajze 5 vjece pyet djalin qe ishte i ulur prane saj:
" Cfare eshte dashuria"
- Dhe ai perseriti:

" Dashuria eshte kur ti me vjedh cokollatat cdo dite nga canta ime dhe un akoma i lë ato ne te njejtin vend ''

Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 1540093706 grrrr grrrr sa e bukur kjo :)


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 380187469x881
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Mon 11 Jun 2012 - 19:52
Dashuria per mua Eshte nje Iluzion Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 721253
QE njerzit per dite po i shkallon,
Seshte Jeta Pune Femije dhe Dashuri,
Problemi qendron aty ky thu ti,
Te verteten As une nuk e di Very HappyTironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Mon 11 Jun 2012 - 19:56
shetitje lendinave ...Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 1986279574 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 1986279574 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 1986279574 ,

the all glob ist yoursÇfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 1053744934
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sun 17 Jun 2012 - 11:53
Dashuria ... Nje ndenje e fuqishme dhe e jashtezakonshme. Eshte nje emer qe te ben ta duash me shume se vetveten , nje emer qe e din se c’ eshte e verteta, te ben 1000 vjet ta jetosh e te ben cdo gje ta gezosh. Dhe lumturia vjen bashke me dashurine. Sepse ajo eshte si nje thesar i humbur qe kerkohet nga njerezimi dhe shpeshhere te kujton ty arsyen pse ti jeton. Nderkohe qe ajo ben qe koha te kaloje , koha ben qe dashuria te kaloje. Gete ka thene : “ Dashuria , besnikeria , e pasioni nuk jane trillime poetesh”. Dhe keshtu eshte. Pasi dashuria eshte pjese e realitetit. Ajo ndenja e bukur qe ne fillim te jep flutura ne stomak dhe te ben te qeshesh e te kuptosh qe jeta ka kuptim. Nje jete pa dashuri do te ishte si nje kopesht pa diell dhe me lule te vyshkyra. Ndersa njeriu pa dashuri eshte si nena pa femijet. Dashuria eshte celesi... celesi qe hap dyert e lumturise. Nese ti e heq ate, toka ku ti jeton do te shnderrohet ne varr. Eshte ndenja qe te ben te dashurosh , te ben te gezosh ne cdo moment , te ben dhe te qash ,pasi ajo eshte si nje semundje apo iluzion kur je larg njeriut qe ti do. Eshte nje motiv... motivi i shpreses. Sakrifice dhe lumturi njekohesisht , ta mban shpirtin lart duke te mbrojtur nga ndotjet e kesaj bote te shtirur e cila eshte e mbushur me vese dhe prapaskena interesash. Te enderrosh nje princ eshte mrekulli por ta dashurosh ate eshte e papershkrueshme. Ti enderron per princin e kalter qekur ke pare pare “ HIRUSHEN” kur ishe e vogel. Kur e takon ate ke kapur qiellin me duar. Keni kaluar oqeanet te dy se bashku , keni vallezuar mbi re duke shkuar “ 3 METRA MBI QIELL’’. Sepse ajo nuk arsyeton kurre. Eshte si nje keshtjelle me mure te larta e cila ka vetem nje porte. Kur futesh brenda , dera mbyllet dhe nuk hapet e ti shkon ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles. Kjo ndjenje e bukur pelqehet me teper se martesa , per te njejten arsye per te cilet romanet jane me zbavites se historia. Sakrifica , sinqeriteti , fantazia, arsyja, xhelozia dhe besimi jane telat e dashurise dhe pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse. Dashuria nuk perfundon kollaj por kur perfundon eshte si nje “ TE DUA” mbi nje xham te veshur nga avulli i cili dalengadale zhduket duke lene breoren e nje kujtimi teper te dashur.Gangsterja
Gangsterja
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 343
<b>Hobi</b> Hobi : Te shoh lot dhe gjak ne syt e rivales..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tek xemla njonit...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2012
http:// bvnm,../

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 29 Jun 2012 - 6:52
Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje
porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe
per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Çfarë është dashuria?

prej Tue 4 Sep 2012 - 19:35
Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 49881_3Dashuria
është një forcë e natyrës. Shumë nga ne mund ta dëshirojnë, por askush
nuk e ka në dorë që ta komandojë atë. Dashuria është më e madhe se ti.
Ti mund ta ftosh atë, por nuk mund të diktosh se si, kur dhe ku do të
shfaqet ajo. Krejt papritur mund ta gjesh veten duke dashuruar dikë të
cilin nuk e pëlqen plotësisht. Dashuria nuk vjen me kushte, as me kode.
Ashtu si edhe dielli, dashuria rrezaton, pavarur nga frika dhe dëshirat
tona.

Dashuria është e natyrshme, e lirë. Ajo nuk mund të blihet,
shitet ose tregtohet. Ju nuk mund të detyroni askënd t'ju dojë,
pavarësisht sasisë së parave që mund t'i jepni. Dashuria nuk është një
substancë, nuk është një mall, as edhe një burim që tregton pushtet.
Dikush mund të blejë partnerët e seksit dhe madje edhe partnerët e
martesës. Martesa është një çështje për ligjin, për rregullat dhe
gjykatat dhe të drejtat pronësore. Stimulimi seksual është krejt tjetër
gjë, edhe fantazitë seksuale, edhe partnerët. Një orgazëm mund të
blihet, por dashuria jo. Dashuria thërret për drejtësi, lejon që inati,
zemërimi dhe gjithë emocionet e tjera të shprehen lirshëm. Dashuria nuk
thotë kurrë se, nëse ti nuk i bën të gjitha gjërat mirë atëherë mami nuk
të do më, nëse ti nuk je e bukur babi nuk të do më. Ajo është e
natyrshme, empatike dhe e mëshirshme. Dashuria nderon sovranitetin e çdo
shpirti. Të gjitha këto shprehje janë për të dhënë dimensionin e
ndjenjës më universale që ekziston dhe që mban të motivuar fort qenien
njerëzore dhe jo vetëm. Shumë studiues dashurinë e konsiderojnë si
antidepresantin më të mirë. Sipas tyre, ajo shërben si një kritikuese e
mirë për mendjen dhe si oksigjen për trupin. Sa më shumë të lidhur të
jeni me të, aq më shumë i shëndetshëm do të jeni fizikisht dhe
emocionalisht. Depresioni është i lidhur ngushtë me mungesën e
dashurisë. Personat që ndjejnë se askush nuk i do, janë të prirur të
preken dhe të vuajnë nga depresioni. Ekziston një thënie, se "dashuria
thjesht ndodh", dhe personat e depresuar presin në mënyrë pasive që të
vijë dikush dhe t'i dashurojë. Në fakt gjërat nuk funksionojnë kështu.
Për të gjetur dhe për të mbajtur një dashuri duhet të bëhemi aktivë, të
luftojmë për këtë gjë dhe të mësojmë një sërë shprehish.

Shumë
prej nesh, idetë tona të dashurisë i marrim nga kultura në të cilën
rritemi. Ne kemi ardhur për të besuar se dashuria është diçka që
"shtrihet poshtë këmbëve tona". Ndërkohë, kultura ideale për dashurinë
përbëhet prej imazheve jorealiste të krijuara për argëtim, e cila është
një arsye se përse shumë prej nesh priren të përjetojnë depresion. Ne
mendojmë se është dashuri, kur ajo është thjesht zbavitje dhe pasion.
Kur ne godasim dashurinë e vërtetë shpesh ndodh të mërzitemi dhe të
zhgënjehemi, sepse ka shumë gjëra që nuk përshtaten me mendimet ideale
që kemi krijuar për dashurinë. Disa prej nesh bëhen kërkues dhe
kontrollues, duke dashur që dikush tjetër të bëjë atë që ne mendojmë si
ideale të romancës tonë, pa e kuptuar se idealizimi ynë është i gabuar.
Prandaj
është e nevojshme për të ndryshuar qasjen e dikujt për të dashuruar,
për të shmangur më tej depresionin. Ndiqni këto strategji të veprimit
për të marrë më shumë të asaj që ju doni nga jeta, "të dashurosh dhe të
ndjehesh i dashuruar".

Njihni dallimin midis fiksimit dhe
dashurisë. Fiksimi është gjendja psikologjike e një pasioni të thellë.
Ndjehesh mirë, por shumë rrallë zgjat. Fiksimi është faza e parë e një
tërheqjeje të çmendur, ku të gjitha hormonet rrjedhin dhe gjërat ndjehen
në mënyrë të shpejtë. Ky obsesion zgjat mesatarisht gjashtë muaj. Ai
mund të përparojë në dashuri. Dashuria kryesisht fillon si fiksim, por
fiksimi nuk evoluon gjithmonë në dashuri. Të dish që dashuria është një
aftësi e mësuar, jo diçka që vjen nga hormonet apo emocionet në veçanti.
Erich Fromm e quajti atë, "një akt i vullnetit". Nëse ju nuk mësoni
aftësitë e dashurisë, ju praktikisht predispozoheni më shumë të
përjetoni depresion, jo vetëm sepse nuk do të jeni të lidhur
mjaftueshëm, por për shkak se do të keni shumë përvoja dështuese.

Mësoni
aftësi të mira komunikimi. Ato janë një mjet me të cilin ju zhvilloni
besim dhe intensifikoni lidhjen. Sa më shumë që ju të komunikoni, aq më
pak të depresuar do të ndjeheni, sepse do të ndiheni të njohur dhe të
kuptuar. Ka gjithmonë dallime kryesore midis dy njerëzve, pavarësisht se
sa mirë apo të afërt ndjehen; edhe në qoftë se marrëdhënia është duke
shkuar drejt, këto dallime dalin në sipërfaqe. Çështja është që të
identifikohen këto dallime dhe të negociohet mes tyre, në mënyrë që ata
të mos distancohen apo të shkatërrojnë marrëdhënien. Këtë gjë ju e bëni,
duke kuptuar se nga vjen personi tjetër, kush është dhe duke qenë në
gjendje për të prezantuar veten. Kur dallimet janë të njohura duhet të
jeni në gjendje të negocioni dhe të bëni kompromise me to, derisa të
gjeni një gjuhë të përbashkët, që funksionon për të dy. o Fokusohuni tek
personi tjetër.

Në vend që të përqendroheni në atë që po merrni
dhe si ju trajtojnë, lexoni nevojën e partnerit tuaj. Për çfarë ka
nevojë në të vërtetë ky njeri për mirëqenien e tij? Kjo është një aftësi
shumë e vështirë për njerëzit për t'u mësuar, sidomos në kulturën
narcistike. Sigurisht, ju nuk e humbni veten në këtë proces; siguroheni
që ju jeni gjithashtu duke bërë mjaft kujdes për veten tuaj. o Ndihmoni
dikë tjetër. Depresioni i mban njerëzit të përqendruar në veten e tyre,
duke mos e ekspozuar veten mjaftueshëm, në mënyrë që të jenë në gjendje
të mësojnë të dashurojnë. Sa më shumë të përqendroheni tek të tjerët dhe
të mësoni për t'u përgjigjur dhe përmbushur nevojave të tyre, aq më
mirë do të dashuroni. o Zhvilloni aftësinë për të akomoduar realitetin
spontan. Realiteti është po aq i rëndësishëm sa vetja juaj dhe duhet të
jeni sa më të vetëdijshëm për të, si për vete. Njerëzit që përjetojnë
depresion mendojnë se realiteti i vetëm është realiteti i tyre depresiv.
o Kundërshtoni fuqishëm mesazhet e brendshme të paaftësisë. Ndjeshmëria
ndaj refuzimit është një tipar themelor i depresionit. Si pasojë e një
vetëbesimi të ulët, çdo marrëdhënie interpretohet personalisht, si
dëshmi e paaftësisë. Shumë shpejt ata fillojnë të ndjehen të refuzuar
nga partneri dhe atëherë fillojnë të besojnë se ky është trajtimi që
thelbësisht meritojnë. Por refuzimi në të vërtetë fillon te ju dhe
ndjenjat e paaftësisëtregojnë për depresion.

Pranoni se zëri i
brendshëm ësh-ë i fortë, por nuk është i vërtetë. Bisedoni me veten
tuaj. "Unë në të vërtetë nuk jam refuzuar, kjo nuk është dëshmi e
paaftësisë. Kam bërë një gabim". "Kjo nuk tregon për mua, kjo është
diçka që unë thjesht nuk di si ta bëj dhe do ta mësoj". Kur ju të
riformuloni situatën për diçka më të përshtatshme, mund të veproni
përsëri në një mënyrë efektive dhe mund të gjeni dhe të mbani
dashurinëqë ju nevojitet.
(e.m/Summerpages/BalkanWeb)
Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 Spacer


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 4 Sep 2012 - 20:14
Dashuria eshte nje ndjenje e pathyeshme


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 4 Sep 2012 - 20:15
dashuria eshte nje funksion i gabuar i zemres.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 4 Sep 2012 - 20:21
I gabuar pse Arian???????


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 4 Sep 2012 - 20:47
Dashuria per mua Eshte nje Iluzion Razz
QE njerzite per dite po i shkallon,
Seshte Jeta Pune Femije dhe Dashuri,
Problemi qendron aty ky thu ti,
Te verteten As une nuk e di Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 721253

Me duket se e kam thene kete ne nje teme te ngjashme!


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 4 Sep 2012 - 20:59
vargje te bukura ana hahah


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 4 Sep 2012 - 23:33
nje kenge qe kurre nuk mbaron


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Wed 5 Sep 2012 - 1:28
nje illuzion


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Wed 5 Sep 2012 - 14:10
Arian 123 shkruajti:dashuria eshte nje funksion i gabuar i zemres.
I gabuar jo,,por ndjenj dhe nevoj per cdo njeri
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 8 Sep 2012 - 16:28
Djali: E di cfare?
Vajza: Cfare?
D: Heren tjeter qe do te te shoh, mos e vish me kete fund, eshte shume i dukshem!
V: Pse? Une mendoja se ti e pelqeje:/
D: Heren tjeter vish dicka deri ne fund te kembeve.
V: Ok, cfaredo...
D: Nje fustan deri ne fund te kembeve, dhe dorashka qe te arrine deri tek berrylat
V: Cfare?!
D: Besome...
V: Cfare po perpiqesh te besh, te me mbulosh nga cdokush?
D: Nuk i dua as floket e leshuara, mblidhi lart ne menyren me te bukur
V: Po e degjon cfare po te them?! Kaq konservativ je?Po tallesh gje?
D: Jo, jam me serioz se kurre
Ver nje vello, dhe kete unaze gjithashtu. Do te martohesh me mua?Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 8 Sep 2012 - 16:40
dashuria esht e vreteta te dashurosh pa intersAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 8 Sep 2012 - 22:29
Dashuria eshte personi qe ju mendoni kur degjoni kenge te trishtura !! ...


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 8 Sep 2012 - 22:41

Diten eshte bufi i verbert,naten lejleku.Por ke ben dashuria te verbert edhte qorr dit e nate.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 14 Sep 2012 - 12:02
Ndjenj pa mbarim
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 14 Sep 2012 - 12:09
Enigme..
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 14 Sep 2012 - 12:13
Dhimbje e pa funde.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 14 Sep 2012 - 12:21
Ndjenj dhe vuajtje
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Mon 8 Oct 2012 - 15:15
"Çfarë është dashuria?"
me
" Cfare eshte dashuria per ty??"
temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:12
Dashuria nuk eshte dashuri !!
E cila ndryshon kur ndryshim gjen,ose ka tendence per tu zhdukur kur te tjeret te shkojne larg.
Dashuria eshte ndjenje fikse...


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:15
Dy trupa te bashkuar ...kater kembe te ngaterruar... Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 721253


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 138970eg0jnigthy
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:25
Lufte e ftofte ,ku duhesh te jesh shum mir i/e kujdshme se cilen arme duhet te perdorim per ta mbajtur te gjall..
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:28
Princesha shkruajti:Lufte e ftofte ,ku duhesh te jesh shum mir i/e kujdshme se cilen arme duhet te perdorim per ta mbajtur te gjall..

Bo bo ..pse nuk thua ti...po shkoj te marr kallashin qe kam lene ne Shqiperi une.... grrrr grrrr


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 138970eg0jnigthy
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:29
Dy kofsha pule ene nje dopio raki Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 721253


Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:33
Aldino82 shkruajti:
Princesha shkruajti:Lufte e ftofte ,ku duhesh te jesh shum mir i/e kujdshme se cilen arme duhet te perdorim per ta mbajtur te gjall..

Bo bo ..pse nuk thua ti...po shkoj te marr kallashin qe kam lene ne Shqiperi une.... Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773


Jo mor djale me kallash e vret direkt , un thash per ta mbajtur te gjall se per te vrar jemi te paret shqiptaret zot runa prej shqiptarve ka then dikush Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:36
Princesha shkruajti:
Aldino82 shkruajti:
Princesha shkruajti:Lufte e ftofte ,ku duhesh te jesh shum mir i/e kujdshme se cilen arme duhet te perdorim per ta mbajtur te gjall..

Bo bo ..pse nuk thua ti...po shkoj te marr kallashin qe kam lene ne Shqiperi une.... Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773


Jo mor djale me kallash e vret direkt , un thash per ta mbajtur te gjall se per te vrar jemi te paret shqiptaret zot runa prej shqiptarve ka then dikush Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773


krt ...mire po nderroj arme... do marr nje trendafil te kuq....si te duket ???


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 138970eg0jnigthy
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:41
Aldino82 shkruajti:
Princesha shkruajti:
Aldino82 shkruajti:
Princesha shkruajti:Lufte e ftofte ,ku duhesh te jesh shum mir i/e kujdshme se cilen arme duhet te perdorim per ta mbajtur te gjall..

Bo bo ..pse nuk thua ti...po shkoj te marr kallashin qe kam lene ne Shqiperi une.... Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773


Jo mor djale me kallash e vret direkt , un thash per ta mbajtur te gjall se per te vrar jemi te paret shqiptaret zot runa prej shqiptarve ka then dikush Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 4053947266 ...mire po nderroj arme... do marr nje trendafil te kuq....si te duket ???

Ashtu po urte e but Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 721253
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 30 Nov 2012 - 23:46
Princesha shkruajti:
Aldino82 shkruajti:
Princesha shkruajti:
Aldino82 shkruajti:
Princesha shkruajti:Lufte e ftofte ,ku duhesh te jesh shum mir i/e kujdshme se cilen arme duhet te perdorim per ta mbajtur te gjall..

Bo bo ..pse nuk thua ti...po shkoj te marr kallashin qe kam lene ne Shqiperi une.... Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773


Jo mor djale me kallash e vret direkt , un thash per ta mbajtur te gjall se per te vrar jemi te paret shqiptaret zot runa prej shqiptarve ka then dikush Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773 Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 3631317773


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 4053947266 ...mire po nderroj arme... do marr nje trendafil te kuq....si te duket ???

Ashtu po urte e but Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 721253


Po kam frike se do e shpoj me gjembat e trendafilit...si tja bej ???? Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 2585209286


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 138970eg0jnigthy
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 1 Dec 2012 - 11:36
Asht nji njeje qe vjen nga thelsia e shpirtit ...dhe lum ai qe ka ne shpirt kyt ndjenje


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 N
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 1 Dec 2012 - 11:39
Dicka qe i ben njerzit te enderrojne me sy hapur...
ose te vuajne pa mbarim, per munges te personit qe dashurojne...


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 Happy-New-Year-2013-Wishes-Languages
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 7 Dec 2012 - 23:29
" Cfare eshte dashuria per ty??"
me
"C'fare esht dashuria per ju?"

temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 N
Joulie
Joulie
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
<b>Postime</b> Postime : 1
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Paris
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/12/2012

default C'eshte dashuria?

prej Fri 21 Dec 2012 - 16:36
Dashuria eshte kur sapo shikon fytyren etij te fillojne fluturat ne stomak dhe harron njerezit dhe gjithcka perreth...kur fillon e dridhesh kur syte e tij takojne te tute.Dashuria eshte kur sapo degjon emrin e tij te permendet nga persona te tjere skuqesh.Dashuria eshte kur sapo degjon nje kenge ne mendjen tende kalon direkt ai person.Kur te mbushen syte me lot kur mendon te ardhmen tende duke u zgjuar prane tij.Dashuria eshte kur do doje qe femijet e tu t'i ngjanin atij.Dashuria eshte kur ai eshte mendimi yt i fundit para se te flesh dhe i pari kur cohesh ne mengjes.Dashuria eshte kur nje buzeqeshje ben zemren tende te rrahe si e cmendur.Dashuria eshte kur nuk e mendon dot jeten tende pa ate person qe ndoshta as nuk e di per ekzistencen tende ose thjesht nuk i behet vone per ty por ti vazhdon ta duash.Dashuria eshte kur ti mund te besh sakrifica pa fund per ate njeri.Dashuria nuk eshte gjithmone reciproke...ndoshta personi qe ti do mund te mos te te doje gjithmone mbrapsht por gjithsesi eshte nje ndjenje e mrekullueshme...Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 1732015909
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 21 Dec 2012 - 21:38
Dashuria e vertete eshte vetem nje. Mund te kalosh ne jete shume persona me te cilet mund te shkarkosh hormonet, por eshte vetem nje, ndaj te cilit mund te shkarkosh shpirtin. E pasi te kesh shkarkuar kete te fundit, ja ke dhene pergjthmone.
Asgje me nuk mund t'ju ndaje, madje as vdekja.


Çfarë është në të vërtetë dashuria? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 21 Dec 2012 - 22:04
Gjithcka edhe asgje....Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Sponsored content

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi