Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Humbet shtëpinë nga borxhet, serbi 44 vjeçar jeton në një varr Empty Humbet shtëpinë nga borxhet, serbi 44 vjeçar jeton në një varr

Fri 15 Feb 2013 - 22:14
Humbet shtëpinë nga borxhet, serbi 44 vjeçar jeton në një varr 139-300x222Një 43 vjeçar serb që humbi banesën e tij ka nisur të flej dhe të banojë në një varrezë në Nil. Bratislav Sojanoviç,ish- punëtori i ndërtimit thotë se ndihet rehat dhe është si në shtëpin e tij. “Është i thatë dhe është i ngrohtë. Kam disa llampa dhe gjërat e mia personale. Nuk është pallat, por është më mirë se në rrugë”.
Ai tregon se nuk ka patur kurrë një punë të rregullt dhe për shkak të borxheve të madha humbi dhe banesën e tij në qytet. I pyetur nëse është i frikshëm ai vend, Sojanoviç thotë se të jetosh me të vdekurit nuk është aq e frikshme.

“Në fillim kisha frikë, por jam mësuar. Tani kam më shumë frikë nga të gjallët se nga të vdekurit”. Madje në fund ai shprehet me humorë se nëse vdes të paktën jam në vendin e duhur./alb-observer.com/
Humbet shtëpinë nga borxhet, serbi 44 vjeçar jeton në një varr 229Humbet shtëpinë nga borxhet, serbi 44 vjeçar jeton në një varr 318Humbet shtëpinë nga borxhet, serbi 44 vjeçar jeton në një varr 412Humbet shtëpinë nga borxhet, serbi 44 vjeçar jeton në një varr 510Humbet shtëpinë nga borxhet, serbi 44 vjeçar jeton në një varr 66
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi