Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Empty Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore

Thu 28 Feb 2013 - 2:13
Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Sali-Berisha1Kryeministri Sali Berisha ka kaluar një mbrëmje të ngrohtë familjare, i shoqëruar nga bashkëshortja Liri Berisha si dhe nipërit dhe mbesat e tij.

Si një gjysh i përkushtuar ai i ka nxjerrë fëmijët e djalit dhe vajzës së tij për akullore dhe ashtu siç janë dëshirat e çdo fëmije, ata janë shoqëruar nga gjyshi edhe në lodrat e preferuara.

Këto momente familjare Kryeministri i ka ndarë në rrjetin social Facebook.

/Shekulli Online/Përgatiti: B.M./


Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Sali-Berisha-niperGjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Sali-Berisha2Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Sali-Berisha-nipi-lodraGjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Sali-Berisha-nipi-lodra-1Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Berisha5
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Empty Re: Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore

Thu 28 Feb 2013 - 2:33
Trapi Sali thuaj.
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Empty Re: Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore

Thu 28 Feb 2013 - 10:14
A te lumte ajo dora o i Panjohur Very Happy se une s'mund ti them te tilla fjale Very Happy .
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Empty Re: Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore

Thu 28 Feb 2013 - 10:17
Message reputation : 100% (1 vote)
edhe saliu njeri si ne eshte dhe tjeter politika dhe tjeter jeta e sejcilit sepse mesa shof saliu nuk paska shkuar ne sarajet e veta po ne qender treketare qe eshte per te gjithe
Sponsored content

Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore Empty Re: Gjyshi Sali, me nipërit dhe mbesat për akullore

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi