Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Borxhet e detyrojnë të moshuarin të vras gruan dhe më pas veten Empty Borxhet e detyrojnë të moshuarin të vras gruan dhe më pas veten

Wed 6 Mar 2013 - 0:57
Borxhet e detyrojnë të moshuarin të vras gruan dhe më pas veten ImagesNjë 76 vjeçar italian ka gjuajtur me armë zjarri bashkëshorten e tij dhe më pas veten. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Itali dhe viktima ishte një sipërmarrës dhe dyshohet se borxhet e shumta e kanë detyruar të moshuarin të ndërrmerrte këtë akt fatal.
Policia ka bërë me dije se fillimisht ai ka gjuajtur bashkeshorten Egidia. H në gjumë dhe më pas ka ekzekutuar veten. Trupat e pajetë u gjetën nga disa fqinje të cilët njoftuan policinë. Në derën kryesore Pietro.H kishtye lënë një letër ku shkruhej se: “Askush mos të hyjë në shtëpi, ju lutem njoftoni djalin tim”.

Policia ka nisur hetimet e kësaj ngjarje të rëndë, por deri tani dyshohet se viktima kishte probleme të shumta ekonomike me biznesin e tij privat dhe prej kohësh ishte përfshirë nga depresioni./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi