Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Katie Holmes: “Nuk e di me kë por dua fëmijë të tjerë” Empty Katie Holmes: “Nuk e di me kë por dua fëmijë të tjerë”

Tue 19 Mar 2013 - 14:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Katie Holmes: “Nuk e di me kë por dua fëmijë të tjerë” Holmes-300x225Aktorja e njohur atie Holmes, tashmë e divorcuar nga Tom Cruise, po përballet me jetën si një nënë e vetme. Por kjo eskperiencë duket se nuk e a trembur aspak bukuroshen e cila në një intervistë për revistën rozë “Allure”, pranoi se dëshiron që të zgjerojë familjen e saj në të ardhmen.
”Nuk e di me kë, por jam e hapur ndaj idesë së pasjes së më shumë fëmijëve në të ardhmen. Do të doja të kisha një familje më të zgjeruar”, a deklaruar 34-vjeçarja e cila pas divorcit duhet të kujdeset e vetme për vajzën 6-vjeçare Suri.
Gjithashtu në intervistë Holmes tregon se ndarja e a bërë më të përgjegjshme dhe më energjike ndërsa i është kushtuar edhe stilimit të veshjeve, veç aktrimit. Në fotot shoqëruese duket gjithashtu se është në një formë perfekte, një femër që cdo mashkull do e kishte me dëshirë përrah./alb-observer.com/
Katie Holmes: “Nuk e di me kë por dua fëmijë të tjerë” Holmes1-193x300Katie Holmes: “Nuk e di me kë por dua fëmijë të tjerë” Holmes2-192x300
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi