Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!! Empty Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!!

Fri 22 Mar 2013 - 16:22
Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!! Ajo-300x226Historia e tmerrshme e vrasëses së Facebook-ut!
Një grua në DeQuincy të Luizianës, u arrestua me akuzën e vrasjes së pesë njerëzve. Lashawndra Harris konsiderohet nga policia si “vrasësja e Facebook-ut”, pasi në çdo një nga skenat e vrasjeve, u gjet një kartë me logo të facebook me pranimin apo refuzimin e kërkesës së miqësisë.

Detektivi Paul Horner i policisë lokale shpjegoi se hetimet e udhëhoqën përfundimisht tek Harris. “Padyshim që është serial killer më i keq në historinë e serial killer. Në çdo vrasje linte dhe një kartë ku shkruante për viktimat e saj gjëra siç: “Ndoshta herën tjetër më bënë accept në Facebook injorante”, ose “Kush ka më shumë miq në facebook bushtër”. Të gjithë viktimat e saj, jetonin në një katror apartamentesh si dhe ishin njerëz që vrasësja i njihe personalisht. Në vijim gjetëm dhe llogarinë saj në facebook, ku në informacionet që kishte mbledhur shkruante “Nëse nuk aprovohet kërkesa ime e miqësisë, do t’ju vrasë”, Po e dimë se kemi arrestuar njeriun përgjegjës”, deklaroi detektivi./alb-observer.com/
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!! Empty Re: Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!!

Fri 22 Mar 2013 - 16:39
edhe ky lajm shuum intersant heheh kjo pra eshte "demokracia" ..
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!! Empty Re: Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!!

Fri 22 Mar 2013 - 17:06
Na myten t'marrt.. Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!! 2585209286
Sponsored content

Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!! Empty Re: Vrau pesë vetë pse nuk e bënë mike në facebook, Kujdes qarkullojnë maniak!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi