Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Objekte të mistershme vizitojnë Tokën, NASA s’jep dot shpjegime (video)

prej Mon 1 Apr 2013 - 12:41
Objekte të mistershme vizitojnë Tokën, NASA s’jep dot shpjegime (video) NasaNë videon mëposhtme do të shikoni shumë objekte të paidentifikuar fluturimi, të cilat kanë vënë vërtet në dilemë NASA-n pasi nuk mund të jap një shpjegim konkret për to!

Këto objekte hyjnë dhe dalin nga orbita e Tokës në çdo kënd dhe me çdo formë, pra kanë një trajektore të ç’rregullt gjë që bie ndesh me mënyrën e fluturimit të teknologjisë njerëzore!

Pamjet janë regjistruar nga kamerat e Stacionit Kombëtar të Hapësirës dhe janë origjinale. Është pikërisht origjinalitetit i këtyre pamjeve që ka venë në “bela” Agjencinë Amerikane të Hapësirës.

/Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/


Objekte të mistershme vizitojnë Tokën, NASA s’jep dot shpjegime (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Objekte të mistershme vizitojnë Tokën, NASA s’jep dot shpjegime (video)

prej Mon 1 Apr 2013 - 13:36
do e kene nxjerr meqe eshte dite rrenash sot grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi