Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default PESHKOPI I KISHËS ORTODOKSE SERBE, NËN AKUZË PËR PEDOFILI

prej Tue 2 Apr 2013 - 18:35
Message reputation : 0% (1 vote)
PESHKOPI I KISHËS ORTODOKSE SERBE, NËN AKUZË PËR PEDOFILI I_akuzuari_per_pedofili_360089-600x375
Një peshkop i Kishës Ortodokse serbë është vënë nën akuza të rënda për abuzime seksuale me të mitur. Policia e qytetit jugor serb, Vraninjë ka nisur mbledhjen e dëshmive që akuzojnë peshkopin për pedofili.

“Ne jemi duke investiguar një rast me urdhër të prokurorisë. Ne do të pyesim peshkopin, dhe prokuroria do të vendosë nëse do të paraqesë…


http://www.tetovasot.com/peshkopi-i-kishes-ortodokse-serbe-nen-akuze-per-pedofili/


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
PESHKOPI I KISHËS ORTODOKSE SERBE, NËN AKUZË PËR PEDOFILI J5zhxd
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi