Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Fri 19 Apr 2013 - 15:16
Message reputation : 0% (1 vote)
Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! Vasill_391353674
Video incizimi ku Peshkopi Vasilij ka kryer marëdhënie seksuale me disa djemë, është i njohur edhe për Kishën Ortodokse Serbe, me çka Vasilij është liruar nga funksioni i tij.

Në këtë mënyrë edhe anëtarët tjerë të Kishës, kanë mundur të binden se akuzat kundër Peshkopit janë të vërteta.

Edhe pse Peshkopi Vasilij ka deklaruar se dëshrion të pensionohet, "Blic" ka mësuar se ai është duke mbledhur nënshkrime me anë të një peticioni për mbështetjen e tij që ta parandalojë pensionimin, transmeton Almakos.

Videon porno në mes priftit dhe disa djemve të rinjë, të parët që e kanë pare kanë qenë anëtarët e Kishës, sepse në nëntor, së bashku me disa materiale të tjera të sjellura në Kishë ka qenë edhe videoja aq e diskutushme.

Siç shkruan më tej gazeta serbe "Blic”, videoja nuk është materiali i vetëm që e posedon Kisha, sepse anëtarët e Kishës kanë patur shansin të shohin edhe fotografi të diskutueshme./Almakos


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! J5zhxd
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Fri 19 Apr 2013 - 15:36
Message reputation : 0% (1 vote)
Ku jane Media-t '' Shqiptare '' qe i ka ble shkau krejt.. !!?


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! J5zhxd
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Fri 19 Apr 2013 - 15:44
Princo shkruajti:Ku jane Media-t '' Shqiptare '' qe i ka ble shkau krejt.. !!?

@Princo qesh hunda buzen i thone kesaj,ju mundoheni te nxirrni fene tuaj si te paster duke sjell lajme kunder kishes dhe e kunderta megjithse nga ana e kishes nuk shohim te marrin as mundin te meren me "fete" e tjera duke shikuar punen e tyre thjeshte..Tani nese doni te zhvillojme biseden une mund te argumentoj por mos me thoni me pas se po mbroj kishen edhe pse sjam fetare dhe po ju ofendoj per tju shmangur te vertetave rreth feve!!!


Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Fri 19 Apr 2013 - 15:49
AnGeLiC shkruajti:
Princo shkruajti:Ku jane Media-t '' Shqiptare '' qe i ka ble shkau krejt.. !!?

@Princo+qesh+hunda+buzen+i+thone+kesaj,ju+mundoheni+te+nxirrni+fene+tuaj+si+te+paster+duke+sjell+lajme+kunder+kishes+dhe+e+kunderta+megjithse+nga+ana+e+kishes+nuk+shohim+te+marrin+as+mundin+te+meren+me+"fete"+e+tjera+duke+shikuar+punen+e+tyre+thjeshte..Tani+nese+doni+te+zhvillojme+biseden+une+mund+te+argumentoj+por+mos+me+thoni+me+pas+se+po+mbroj+kishen+edhe+pse+sjam+fetare+dhe+po+ju+ofendoj+per+tju+shmangur+te+vertetave+rreth]Princo+qesh+hunda+buzen+i+thone+kesaj,ju+mundoheni+te+nxirrni+fene+tuaj+si+te+paster+duke+sjell+lajme+kunder+kishes+dhe+e+kunderta+megjithse+nga+ana+e+kishes+nuk+shohim+te+marrin+as+mundin+te+meren+me+"fete"+e+tjera+duke+shikuar+punen+e+tyre+thjeshte..Tani+nese+doni+te+zhvillojme+biseden+une+mund+te+argumentoj+por+mos+me+thoni+me+pas+se+po+mbroj+kishen+edhe+pse+sjam+fetare+dhe+po+ju+ofendoj+per+tju+shmangur+te+vertetave+rreth[/url] qesh hunda buzen i thone kesaj,ju mundoheni te nxirrni fene tuaj si te paster duke sjell lajme kunder kishes dhe e kunderta megjithse nga ana e kishes nuk shohim te marrin as mundin te meren me "fete" e tjera duke shikuar punen e tyre thjeshte..Tani nese doni te zhvillojme biseden une mund te argumentoj por mos me thoni me pas se po mbroj kishen edhe pse sjam fetare dhe po ju ofendoj per tju shmangur te vertetave rreth feve!!!
-Ekeni shuuum habim krejt e kunderta eshte ajo qe thuani ju..po nuk edi ju tash perse u preket ne ket lajm !!? nuk eshte ky lajm qee nora une nga vetja... Ashtu sic veprojn disa qe njerin lajme te kota vetem e vetem per te nxjer te keqiat apo te zezat qe nuk ekziztojn fare..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! J5zhxd
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Fri 19 Apr 2013 - 16:37
Message reputation : 100% (1 vote)
@Princo ju thash se do e merrni personale duke menduar se me dogji per fene qe perflisni e po mundohem ta mbroj edhe nuk ndodh dicka e till jua siguroj,,eshte thjeshte nje arsyetim nga ju per te me kundershtuar mua..Pavaresisht kesaj perversiteti nuk ka origjine as fe dhe as komb..ketu doja te dal une..Tani persa i perket rreshtit te fundit qe keni shkruar une po ju pergjigjem thjeshte se varet nga ju besimtaret e fese suaj e qendrimin qe keni ndaj fese suaj,nese ju ne cdo forum mundoheni ta reklamoni dhe te impononi fene tuaj me cdo menyre gje qe sndodh kurr nga fete e tjera (te pakten une skam pare propagande nga fe te tjera pervec fese Islame qe skane lene faqe webi pa reklamuar e perfolur fene e tyre sinqerisht) atehere ju me sjelljen tuaj na jepni te drejten ekshtu e neve te "perflasim" fene tuaj per temat e shkrimet qe sillni..Sigurisht qe jemi te ndryshem si karaktere qe do te thote ti mund te besosh ne ate fe por une apo tjetri e tjetri kane mendime te ndryshme rreth kesaj e normale qe keta do argumentojne e do thone kundershtimet qe kane se fundja forumi per diskutime eshte jo te lexojme thjeshte ate qe na servirin e te heshtim pavaresisht sa jemi dakort me ate shkrim apo teme ne!! Deri ketu besoj isha e qarte dhe te jeni i sigurte se nese besimtare te feve te tjera benin te njejten gje propagande duke imponuar fene e tyre te njejtin reagim do kishin prap nga ne sepse besimi ne zot nuk reklamohet nuk keqperdoret eshte e shenjte dhe si e till duhet trajtuar nga besimtaret e cdo feje..


Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:00
Message reputation : 0% (1 vote)
I gjithe Vatikani eshte o mbush me pedofile,homo etj etj!

Keta prifterinjte e kan zanat more kete punen e dylbereve.

Αγιο οροσ grrrr  grrrr  grrrr  kan frik me shku burrat cyc  Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! 2133832785
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:20
Albo shkruajti:I gjithe Vatikani eshte o mbush me pedofile,homo etj etj!

Keta prifterinjte e kan zanat more kete punen e dylbereve.

Αγιο οροσ grrrr  grrrr  grrrr  kan frik me shku burrat cyc  Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! 2133832785

Si duket ke shkuar ti Albo e ke provuar apo me te degjuar e ke?  grrrr 

Per mua te shfarroseshin fare do ishte me e mira po ku,njeriu ka nevoje te besoje diku te mbaj shpresa!


Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:22
Message reputation : 0% (1 vote)
Une kam fe fjalen e mire grrrr  veprat e mira,edhe njerezit e mire.

Feja ime eshte muzika.

S'kam qene  jo
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:40
Albo shkruajti:Une kam fe fjalen e mire grrrr  veprat e mira,edhe njerezit e mire.

Feja ime eshte muzika.

S'kam qene  jo

Muzika slejohet ne fene Islame,kshu qe per ta i bie te jesh i satanizmit  kkk 

Provo te shkosh njehere se ndoshta ndryshon preferime ne fund!  grrrr 


Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

prej Sun 23 Mar 2014 - 13:57
Message reputation : 0% (1 vote)
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:Une kam fe fjalen e mire grrrr  veprat e mira,edhe njerezit e mire.

Feja ime eshte muzika.

S'kam qene  jo

Muzika slejohet ne fene Islame,kshu qe per ta i bie te jesh i satanizmit  kkk 

Provo te shkosh njehere se ndoshta ndryshon preferime ne fund!  grrrr 
Preferenca??
Po ty pastaj? grrrr
Sponsored content

default Re: Përveç videos porno Kisha Ortodokse Serbe posedon edhe fotografi të diskutueshme!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi