Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ish-ambasadori amerikan Christopher Dell tallet në Facebook me Kosovën

prej Fri 19 Apr 2013 - 15:06
Ish-ambasadori amerikan Christopher Dell tallet në Facebook me Kosovën Dell-300x164
Ish- ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Christopher Dell, ka ironizuar Kosovën me një foto humoristike në rrjetin social, Facebook. Kështu ai ka postuar një foto ku duken dy lopë në një veturë të tipit Lada, ndërsa mbi fotografi shkruhet “Nga xhami i një Lambo”.
Foton ai e ka shoqëruar me një koment ironic: “Kosova e pandryshueshme dhe nuk është duke ndryshuar”. Pas këtij komenti i vetmi që ka guzuar të replikojë me Dell ka qenë aktori Blerim Gjoci, i cili ka thënë se fotografia nuk është bërë në Kosovë.
“Fotografia nuk është në Kosovë. Makina është një tip ‘Lada’, që në Kosovë nuk është duke u përdorur që nga vitet 90-të”, ka komentuar Gjoci.
“Megjithatë, një mbishkrim është i shënuar në fotografi në gjuhën shqipe, haha”, ka vazhduar poshtë tij ish ambasadori amerika./alb-observer.com/


Ish-ambasadori amerikan Christopher Dell tallet në Facebook me Kosovën Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Ish-ambasadori amerikan Christopher Dell tallet në Facebook me Kosovën

prej Fri 19 Apr 2013 - 15:18
ehehehhe sa kan me luajt e sa te huajit me na deri sa te njohim mikun e verte !! dhe te kuptojm dallimin mes atij qe na don te miren dhe mes a tij qe na e don te keqen...


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Ish-ambasadori amerikan Christopher Dell tallet në Facebook me Kosovën J5zhxd
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi