Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Bashkëbisedimi që alarmojë sigurinë e aeroportit, piloti shmangi në momentin e fundit përplasjen me

prej Thu 2 May 2013 - 19:34
Bashkëbisedimi që alarmojë sigurinë e aeroportit, piloti shmangi në momentin e fundit përplasjen me  Piloti-300x222Ka shqetësuar së tepërmi autoritetet në Britaninë e Madhe, bashkëbisedimi i një piloti me kullën e kontrollit në aerodromin e Glaskovit!
Autoritet po hetojnë çështjen, pasi siç dhe rezulton nga komunikimi që i është dorëzuar grupit të hetimit, piloti i një avioni pasagjerësh civil, shmangu në momente e fundit një objekt të pa identifikuar fluturimi!
Siç dëgjohet të thotë piloti në momentin e uljes në aerodromin e Glaskovit, shmangi një “objekt blu dhe të verdh”. Kulla e kontrollit iu përgjigj se nuk kishte asgjë në radar!
Piloti i një Airbus 320 me 220 pasagjer në bord, raporti për grupin e hetimit me saktësinë më të madhe për objektin fluturues, referoi Daily Mail.
Ndërkohë me interes të madhe pritet raporti përfundimtar i kësaj ngjarje që dashje pa dashje alarmoi sigurinë e aerodromit të Glaskovit!/alb-observer.com/Bashkëbisedimi që alarmojë sigurinë e aeroportit, piloti shmangi në momentin e fundit përplasjen me  U


Bashkëbisedimi që alarmojë sigurinë e aeroportit, piloti shmangi në momentin e fundit përplasjen me  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi