Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kinezët kundër kinezëve, kulla gjigande në formë të organit gjenital mashkullor!

prej Sun 5 May 2013 - 0:22
Kinezët kundër kinezëve, kulla gjigande në formë të organit gjenital mashkullor! Kulla-1-300x186Gazeta kineze “People’s Daily” ka vendosur të transferoj zyrat e saj në një kull e cila po ndërtohet apostafat për këtë gazet!
Deri këtu çdo gjë në rregull, por një ditë fotografët e sajtit Sina Weibo, fotografuan dhe publikuan fotgartië e kësaj kulle me këtë formë të çuditshme!
Kjo ishte fotografia mori dhen dhe komentet filluan të bien si shi, loja nisi dhe debati mori flakë!
Përfundimisht është konsideruar si “Turp i madh” kjo ndërtesë nga shumica e qytetarëve kinez të anketuar posaçërisht dhe aq më shumë që ajo vijon të mbështet fuqishëm nga drejtoria e gazetës “Peole’s Daily”./alb-observer.com/
Konkluzionet tuajat!
Kinezët kundër kinezëve, kulla gjigande në formë të organit gjenital mashkullor! Kulla-2Kinezët kundër kinezëve, kulla gjigande në formë të organit gjenital mashkullor! Kulla-3


Kinezët kundër kinezëve, kulla gjigande në formë të organit gjenital mashkullor! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Kinezët kundër kinezëve, kulla gjigande në formë të organit gjenital mashkullor!

prej Thu 9 May 2013 - 20:53
Do te deshiroja te ja beja nje pyetje kinezve

"Ku jetoni?"


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi