Shko poshtë
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

prej Sat 11 May 2013 - 0:27
Nje foto sa 1000 fjale Razz (pa ofendime zonja)
Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi 936350_371946836255941_1802913613_n


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

prej Sat 11 May 2013 - 0:29
Lool,disa rrine kshtu disa edhe jo.. kkk
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

prej Sat 11 May 2013 - 0:30
Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi 1698836746 Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi 1698836746


Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

prej Sat 11 May 2013 - 0:31
hahahah nuk muj me i paramendu do femna aq te bukura qe jon e me krejt tmirat me ndejt qashtu hahahaha


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

prej Sat 11 May 2013 - 0:34
Une rri ashtu edhe brenda edhe jashte se spara vesh fustana kkk po ce ore si ju jemi ne qe i peshoni Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi 2585209286 here pas here edhe ne publik pa le krt


Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

prej Sat 11 May 2013 - 0:36
epo ne shpi me kembe hapur rrihet Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi 2585209286
se ne publik te hyn miza po ndenje ashtu Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi 1698836746
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

prej Sat 11 May 2013 - 0:50
Ne rastin qe eshte pak e shendosh femra e smund te rrije kembe kryq ne publik i lejohet me kembe hapur besoj e ne vitrine plevreket e gjyshes ahaahah kkkkkkkkkkkkkkk


Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

prej Sat 11 May 2013 - 0:52
Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi 1698836746 Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi 1698836746


Sponsored content

default Re: Si qendrojn femrat ne publik dhe shtepi

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi