Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Itali, pranga prindërve, përdhunuan fëmijët për të shitur video porono

prej Mon 13 May 2013 - 17:30
Itali, pranga prindërve, përdhunuan fëmijët për të shitur video porono Femijet1349274391Prindërit “mostra” janë arrestuar nga policia pasi kishin abuzuar me fëmijët e tyre për të realizuar filmime pedofilie dhe pornografike, duku i publikuar më tej në “Deep Web” në internet. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtetin fqinj, në Itali ku në pranga ka rënë 41-vjeçari dhe e shoqja e tij, të cilët kanë abuzuar seksualisht me fëmijët e tyre 9 dhe 10 vjeç.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në Catania të Italisë, ku përveç tyre policia arrestoi edhe dy persona të tjerë të akuzuar për organizim të pedofilisë.

Në faqen në internet “Deep Web”, një grup prej 9 personash, 4 prej të cilave të akuzuar për prodhim dhe tregtim të materialeve dhe videove me pullë të kuqe, ku në qendër ishin fëmijët, kishin publikuar qindra filmime.

Nga hetimet rezultoi se prindërit kishin abuzuar seksualisht me fëmijët me synimin për të prodhuar video pedofilie, për të nxjerr fitim nga shitja e tyre.

Në njërën nga pamjet e filmimit burri shfaqej duke përdhunuar vajzën 9 vjeçe, ndërsa në tjetrën gruaja e veshur si murgeshë përdhunonte të birin 10 vjeç, brenda ambienteve të një kishe.

/Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/


Itali, pranga prindërve, përdhunuan fëmijët për të shitur video porono Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Itali, pranga prindërve, përdhunuan fëmijët për të shitur video porono

prej Mon 13 May 2013 - 20:17
omg.......vecse prinder nuk quhen keta mostra


Itali, pranga prindërve, përdhunuan fëmijët për të shitur video porono 452229 Itali, pranga prindërve, përdhunuan fëmijët për të shitur video porono 452229 Itali, pranga prindërve, përdhunuan fëmijët për të shitur video porono 452229
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi