Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pronari grek mbanë peng 4 të rinj shqiptarë: Me keni vjedhur lekët

prej Sun 19 May 2013 - 15:09
Pronari grek mbanë peng 4 të rinj shqiptarë: Me keni vjedhur lekët 1112Katër të rinj shqipatërë janë marrë peng nga një shtetas grek pasi akuzohen për vjedhje.
Lajmin në fjalë e ka bërë me dije nëna e njërit prej djemve duke thënë se , djali Klodian Marku së bashku me tre persona të tjerë është marrë peng nga pronari i një banese në Kretë, i cili i akuzon ata për hyrje me dhunë në banesën e tij dhe për grabitje parash.
Personat e tjerë të marrë peng sipas familjarëve të Markut, janë Fatjon, Kristian e Mark Rregalla.
Nëna e Klodian Markut 19-vjec, tregon se i biri është nisur në Greqi për të parë babanë e vëllanë dhe se nuk ka lidhje fare me grabitjen në banesën e shtetasit grek.
Vetë Klodian Marku në këtë lidhje telefonike shprehet se ai bashkë me të rinjtë e tjerë janë dhuanur dhe kërcënuar me jetë, nëse nuk i kthejnë shtetasit grek 25 mijë euro, për të cilat ai akuzon shqiptarët se ia kanë vjedhur. /alb-observer.com/


Pronari grek mbanë peng 4 të rinj shqiptarë: Me keni vjedhur lekët Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi