Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
hertzawesome
hertzawesome
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 10
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2013

default Makina me qera ne Shqiperi

prej Tue 21 May 2013 - 10:21
HERTZ MAKINA ME QERA

Makinat me te mira per ju duke filluar nga 29 euro ne dite.Makinat tona jane te gjitha te reja,manuale ose automatike,
me siguracion, kilometra te palimituara dhe sherbim te plote teknik 24 ore. Ne ju gjendemi ne
cdo ore dhe ne cdo vend. Me dy pika ne Tirane, ju mirepresim !!!!!!

Location 1: Tirana International Airport nga ora 07:00 deri ne 22:00
Location 2: Tirana International Hotel nga ora 08:00 deri ne 20:00
Contact number: 00355 692058775 24 ore, 00355 4 2262511
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi