Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Coca-Cola diskriminon shqiptarët

prej Wed 22 May 2013 - 1:41
Coca-Cola diskriminon shqiptarët Koka-kola-1-300x235
Diskriminimi i shqiptarëve dhe gjuhës shqipe duket se po shtrihet gjithëandej.
Një prej kompanive më të mëdha botërore Coca-Cola këtë verë ka vendosur të ndjekë një aktivitet veror me titullin “Ndaj me…”.
Fushata në fjalë ka nisur në Maqedoni dhe duket qartë se kjo “ofertë” është bërë vetëm në gjuhën maqedonase dhe në asnjë rast aty nuk ka një konsuumator shqipatërë, apo shkruar me shkronja shqipe.

Kanaçet u janë shpërndarë kryesisht maqedonasve dhe shqiptarët janë lënë jasht loje edhe kësaj here./alb-observer.com/


Coca-Cola diskriminon shqiptarët Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Coca-Cola diskriminon shqiptarët

prej Wed 22 May 2013 - 2:05
Duhet bojkotuar qe te mos pi askush coca-cola se edhe ashtu ka humbur kualitetin


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Coca-Cola diskriminon shqiptarët

prej Wed 22 May 2013 - 11:20
poutana coca cola esy ta ftes gia ola grrrr grrrr grrrr


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Coca-Cola diskriminon shqiptarët

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi