Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E votuan Ligjin për duhanin, të parët e shkelin atë

prej Fri 24 May 2013 - 0:43
Ata që dhanë votën për miratimin e Ligjit kundër përdorimit të duhanit në vende publike, po e shkelin të parët atë.
Kohavisioni ka siguruar disa foto, ku shihet qartë se deputetë të partive të ndryshme konsumojnë duhan në hollin e Kuvendit të Kosovës, pavarësisht se në këtë vend nuk është i lejuar konsumimi i tij.

Deputetët e PDK-së, Fatmir Xhelili, Elmi Reçica, si dhe Burim Ramadani e Bali Muharremaj të AAK-së, janë disa nga deputetët që i ka zënë syri i kamerës së telefonit.

Në transkriptin e votimit të këtij ligji, shihet se më 4 prill kanë votuar pro miratimit të këtij ligji.

Kohavisioni ka provuar t’i pyesë të gjithë personat e lartpërmendur se përse po e shkelin ligjin, të cilin e miratuan vetë, por asnjëri prej tyre nuk e ka hapur telefonin. /Telegrafi/


E votuan Ligjin për duhanin, të parët e shkelin atë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: E votuan Ligjin për duhanin, të parët e shkelin atë

prej Fri 24 May 2013 - 1:09
Po cte bejme pa duhan ,nuk shkon as kafja as kurgje pa duhan!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi