Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Skandal me videon e nxënëses që zhvishet në mes të klasës para mësuesit në orë të mësimit! +18

prej Fri 24 May 2013 - 12:43
Kur shkolla kthehet në… morali bie përtokë dhe vlerat humbasin si me magji për t’i lenë vendin injorancës!
Skandal është konsideruar një video e qarkulluar në You Tube nga simplyamazingworld, në të cilën shfaqet një nxënëse tek zhvishet në mes të klasës, madje edhe para mësuesit në orën e mësimit!

Padyshim që publikimi i videos ka shkaktuar një trazirë të madhe dhe është konsideruar si skandal, madje janë të shumtë ata të cilët insistojnë që kjo video të hiqet nga You Tube, pasi përmbajtja e saj konsiderohet si aspak e hijshme!
Kujdes, nuk këshillohet për moshën nën 18-vjeç!
Pamjet e kësaj videoje mund ti shikoni KËTU!


Skandal me videon e nxënëses që zhvishet në mes të klasës para mësuesit në orë të mësimit! +18 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Skandal me videon e nxënëses që zhvishet në mes të klasës para mësuesit në orë të mësimit! +18

prej Fri 24 May 2013 - 23:42
Po kjo femer e droguar, disa shkojne ne shkolle vetem per t'i bere oret si ne auto shkolle, jo per te futur dicka ne koke...

Nuk e di dhe as qe dua te imagjinoj se cfare pretendojne me keto gjera te bejne, a nuk eshte turpi i Zotit kjo te shohe veten tani ne cdo portal te cdo gazete apo web faqe a ?Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi