Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi

prej Sun 26 May 2013 - 16:39
ditshmja e njohur britanike “Telegraph” i ka kushtuar një artikull të gjatë faktit që ish- kryeministri Tony Blair do të jetë këshilltar i Edi Ramës.

“Edi Rama, lider i opozitës socialiste, njoftoi javën e shkuar se Blair do të jetë këshilltar, duke nisur nga muaji direkt pas zgjedhjeve, të cilat pritet të fitohen nga Edi Rama,” shkruan kjo e përditshme.

“Rama është popullor në Shqipëri dhe sondazhet tregojnë se ai mund të fitojë 49 për qind të votës kombëtare, duke fituar zgjedhjet”.

Në shkrim thuhet se marrëveshja është negociuar nga ish- drejtori i komunikimit të Blair, Alastair Campbell, kur erdhi në Tiranë në shkurt.

Në shkrim thuhet se një zëdhënës i Blair nuk ka konfirmuar se sa do të paguhet ai për këtë shërbim, por gazeta shkruan se bëhet fjalë për disa milionë sterlina.

Ndërkohë në gazetë shkruhet se Blair ka fituar miliona edhe nga shtete të tjera si Kazakistani.

Një zëdhënës i Blair ka pranuar se ai do këshillojë Ramën, nëse bëhet kryeministër, për të modernizuar qeverisjen dhe për të zbatuar një agjendë reformash.
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi

prej Sun 26 May 2013 - 17:09
nje vote plus e ka dhe nga une..........i uroj fitoren.........


 Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi 452229  Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi 452229  Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi 452229
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi

prej Sun 26 May 2013 - 17:38
Skandaloze... rerr

Titulli i temes u editua nga une,Legjenda shkronja e pare e fjales fillon me te madhe te tjerat shkruhen me te vogla,kujdes!


 Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi

prej Sun 26 May 2013 - 17:54
anna mike ashtu kam mare lajme nga gazeta me germat te madh kerkoj ndjese


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Sponsored content

default Re: Edi Rama fiton zgjedhjet ne Shqiperi

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi