Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kepuce ari ne kohe krize

prej Mon 27 May 2013 - 2:28
Kepuce ari ne kohe krize F1_kpuc1369489617Monte Carlo, 25 maj - Biznesmeni italian Alberto Moretti ka ndërmarrë një mision ekstravagant, në një kohë kur tërë bota po vuan krizën më të rëndë ekonomike ndër vite.

Moretti ka njoftuar qitjen në treg të këpucëve të para me material kadife të mbuluara me ar 24-karatësh.

Këpucët do të prezantohen për herë të parë në një eveniment të zgjedhur që përkon me Çmimin e Madh të Monacos, në Monte Carlo.

Bëhet fjalë për një model “decolletè” për gratë dhe “loafer” për burrat, që do të shpërndahen ekskluzivisht në pesë dyqane: “Barneys” në New York, “Fred Segal” në Los Angeles, “Harrods” në Londër, “Swank” në Hong Kong dhe “Level Shoe District”, në Dubai, njofton TCH. .koha.net


Kepuce ari ne kohe krize Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi