Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Greqi, kapet shqiptari, “rrëmbyes” i 13-vjeçares

prej Sat 1 Jun 2013 - 14:56
Greqi, kapet shqiptari, “rrëmbyes” i 13-vjeçares E2-thumb-largePolicia greke ka gjetur 13-vjeçaren e zhdukur prej datës 26 maj, Krisini Krasa.

Pas kësaj policia ka rënë në gjurmët e rrëmbyesit shqiptar, Marjon Ajazi. Pas publikimit të lajmit se policia ishte vënë në ndjekje të tyre, Ajazi dhe vajza janë ndarë në drejtime të ndryshme.

23-vjeçari dhe 13-vjeçarja greke kishin kaluar disa netë bashkë në një shtëpi të braktisur në pyllin e Kavalës. Vendndodhja e vajzës greke u zbulua me anë të telefonit të saj dhe policia e kapi atë duke ecur vetëm në rrugë më 30 maj.

Ndërsa Ajazi është arrestuar dje pasdite. Besohet se shqiptari dhe vajza janë njohur një vit më parë në Athinë dhe më pas ai e ka bindur 13-vjeçaren nëpërmjet Facebook-ut që të udhëtojë për në Kavala.

/Shekulli Online/Përgatiti: F.S./


Greqi, kapet shqiptari, “rrëmbyes” i 13-vjeçares Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi