Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Absurditet shqiptar: Duhet të ishte bë burg por shfaqet në restorant dhe...

prej Mon 3 Jun 2013 - 12:13
Absurditet shqiptar: Duhet të ishte bë burg por shfaqet në restorant dhe... KushtrimTernava_Hajredin_Kuci-300x164Duket se edhe në Kosovë, ashtu sin ë Shqipëri, ndodhin cudira të cilat as që mund të imagjinohen në një vend normal. Kështu mediat kosvare kanë bërë me dije se ministri i Drejtësisë së Kosovës, Hajredin Kuçi, ndërsa ka qenë së bashku me dy profesorë universiteti duke pirë kafe në restorantin “Gorenje” në Prishtinë, ka ndeshur me një person i cili duhet të ishte në burg.
Kështu krejt papritur Kuçit i afrohet O.Z, që cuditërisht nuk ishte pas hekurave, por në restorant, dhe i kërkon ministrit që t’ia paguajë drekën. Ngjarja ka ndodhur rreth një vit më parë ndërsa Kuçi ka mohuar që “i burgosuri” t’ia ketë paguar drekën.

Në fakt O.Z duhej të ishte në spital në për kurim, nën mbikëqyrjen e dy gardianëve të cilët janë pezulluar nga puna./alb-observer.com/


Absurditet shqiptar: Duhet të ishte bë burg por shfaqet në restorant dhe... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi