Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Empty E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me…

Fri 7 Jun 2013 - 13:57
E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Tele-1-300x187Njëri nga stilistët dhe njerëzit më të pasur në botë, të cilin padyshim kush merret me fushën e modës është e pamundur të mos e njohë, ka shprehur dëshirën të martohet me… kafshën e tij shtëpiake!
Egocentriku Karl Lagerfeld, një nga figurat më të mëdha në botën e modës dhe drejtor artistik i Chanel, tha se ajo çka është më e vlefshme për të është macja e tij njëvjeçare!
Ndërkohë duhet bërë e ditur se Choupette –macja- ka personelin e vetë që i shërben, që përbëhet nga tre gra të cilat i rrinë në gatishmëri maces për çdo “dëshirë” kur Lagerfeld murga nga shtëpia.
“Ende nuk ka patur një dasmë midis njeriut dhe kafshëve… Kurrë nuk e mendoja se do të dashurohesha me një mace”, deklaroi Legerfeld për CNN./alb-observer.com/

Marrëzia tjetër është se macja e tij është shumë e njohur, pasi ajo ka në twitter plotë 30 mijë followers.
E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Tele-2
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Empty Re: E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me…

Fri 7 Jun 2013 - 23:22
nuk po dine se cfare te bejne njerezit me.......mendoj se e bene kete vetem per te terhequr vemendjen........
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Empty Re: E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me…

Fri 7 Jun 2013 - 23:27
Njerizit vdesin per buke e ai i ka ofruar maces tri sherbetore.. Jeta eshte shume e padrejte nganjehere u jep atyre njerezve te cilet nuk kane nevoj.
Sponsored content

E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Empty Re: E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi