Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?  Empty Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?

Fri 7 Jun 2013 - 15:46
Tema e dites :

Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?

p.s te na rroni sa malet, thjesht pyetje. Very Happy
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?  Empty Re: Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?

Fri 7 Jun 2013 - 15:59
Ana keni hapur nji teme shum te rendesishme, bash per kete kemi patur edhe nji debat me disa shok, qe vertet kjo duhet te diskutohet...

-Per mua personalisht, jam pro, dhurimit te organeve, nese do te ishte e nevojshme, qe organet e mia i konvenojn dikujt pas vdekjes time, me deshiren me te madhe do te isha pajtuar .. dhe mendoj qe kjo do te ishte edhe nji bamirsi e madhe..

-me falni pse edhe ketu do te hy ne ceshtjen fetare, nuk kam shum informata se a lejohet apo Jo...nese gjej material shpresoj qe tjua sjell..
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?  Empty Re: Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?

Fri 7 Jun 2013 - 16:22
Komplimente per temen Ana....

Dhenia dhe marrja e tij eshte personale..as nuk gjykoj dhe as nuk pritem te gjykohem per kete mendim.
E veshtire te dhurosh, dhe e veshtire te marresh. Duhet pak a shum te gjendet nje ekuiliber mes dy paleve.. Jam dakort te jap (te fal jet) po jo te marr.. nese kam per te vdekur do vdes si te gjith..
Sponsored content

Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?  Empty Re: Jeni Pro apo kundra dhurimit te organeve mbas vdekjes?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi