Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default A beson ne realizimin e endrrave

prej Sun 19 Dec 2010 - 23:20
Une mendoj se endrrat jane gjum,dhe asgje nuk ka realitetAgnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

prej Sun 19 Dec 2010 - 23:22
Ndonjehere mjafton nje enderr, per te te terhequr zvarre ne realitet, deri sa te arrish te realizosh qellimin, deri sa te kurorezosh ambicien.


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

prej Mon 20 Dec 2010 - 11:53
Endrrat jan siklet qe te prishin gjumin! sa me intensive te jene, aq me shume te lene dhimbje fizike ne mengjes kur ngrihesh nga krevati! Rolling Eyes
sidoqoft,disa here bazohen endrrat ne kujtime,apo ate qe kemi bere gjate dites,,,
.....Ndonjehere dhe ju besoj(kur jan te bukura Very Happy Very Happy dhe kur jan jo te bukura them: haj se enderr ishte


A beson ne realizimin e  endrrave Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Bjondina
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 95
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika & letersia...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hapat e jetes ...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/12/2010

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

prej Mon 20 Dec 2010 - 12:09
Duke besuar se cfare enderron mund te harrij te misherohet. Gjithnje nese cfare deshiron eshte dicka e harrtishme llogjikisht.....
Besa + vullnet + perqendrim mendimor + aftesi fizike + POZITIVITET = Plotesim deshire...


Η ευτυχία δεν έρχεται έτσι. Η ευτυχία είναι συνέπεια προσωπικής προσπάθειας.
Παλεύεις, αγωνίζεσαι, επιμένεις και, καμιά φορά, κάνεις ακόμα και το γύρο του κόσμου για να τη βρείς !
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

prej Mon 20 Dec 2010 - 20:06
Realizimi i endrave mendoj varet nga vet ne nese do ta pranojme per ta realizuar.Mendoj se kur dicka e deshiron me zemer gjithcka rezlizohet.Une mendoj Deshire+Vullnet=Realizim!!!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

prej Mon 20 Dec 2010 - 20:09
une besoj,endrat kan lidhje shume me gjendjen tone psikoemocionale


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

prej Fri 24 Dec 2010 - 9:09
Nuk ka jete pa endrra ..nese enderron eshte shum gje e bukur nese beson ne vetvete se mundesh ta realizosh ate eshte edhe me bukur te enderrosh i jep jete mendjes per shum gjera enra eshte aq e bukur saqe nga njehere te ben te fluturosh ...enderro po me kome pertoke sepse po fluturove nuk realizon asgje
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

prej Sat 5 Mar 2011 - 10:27
Me kan vdekur mua endrat ka kohe motiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

prej Wed 8 Apr 2015 - 17:16
Aty ketu.


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Sponsored content

default Re: A beson ne realizimin e endrrave

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi