Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

95433 Fustani i gjatë - tendenca që bie në sy ..

prej Fri 14 Jun 2013 - 22:31
Fustani i gjatë veror deri në fund të këmbëve, me linja të pastra dhe funde të gjëra, është rikthyer përsëri në modë.
Pajtim Raci, dizajner
tel. 049 203 405

Fustani i gjatë është detaji i preferuar i preferuar jo vetëm për këtë sezon specifik, por është edhe komod dhe shumë i rehatshëm.
Këto fustane duhet të prekin pothuajse gjer në tokë, më saktë thembrat e këmbëve pothuajse mos të duken fare. Në varësi nga periudha e ditës dhe rasti në të cilin do preferoni t’i vishni, ato kombinohen shumë bukur dhe me stoli të mëdha, me pëlhura të lehta verore.
Eleganca është një nga kriteret që bën një femër më me sharmë sesa një tjetër. Po çfarë është eleganca? Të veshurit me shije tregon një formë elegance, shijeje dhe afirmimi. Frymëzohuni nga fotografitë dhe mos nguroni të keni një nga këto në gardërobën tuaj. /Telegrafi/
Fustani i gjatë - tendenca që bie në sy .. 17fbljkl Fustani i gjatë - tendenca që bie në sy .. Ghjjjf Fustani i gjatë - tendenca që bie në sy .. 521685_453816124697536_1579 Fustani i gjatë - tendenca që bie në sy .. 529385_453815208030961_1695 Fustani i gjatë - tendenca që bie në sy .. 532005_453815891364226_1972
Model: Kadrie Canolli
Grimi dhe flokët: Selvete Begolli
Foto: Liberian Selimi
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi