Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin Empty Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin

Tue 23 Aug 2011 - 17:01
Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin 1304500970-fustani_me_gjoks_jashteKëngëtarja Beyonce ka shkëlqyer në mbrëmjen gala të Institutit të Kostumeve në Nju Jork. Fustani i saj është cilësuar si ndër më të bukurit. Ajo vetë ka qenë një lule e kësaj feste. Vetëm se fustani nuk e mbajti dot brenda gjoksin e saj.
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin Empty Re: Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin

Tue 23 Aug 2011 - 17:10
ska gje e nxorri vet gjoksin ajo per te prish syrin e keq grrrr grrrr grrrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin Empty Re: Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin

Tue 23 Aug 2011 - 17:11
Po ajo qe eshte brenda fustanit eshte tamam per ate fustan,,,s besoj se ka tjeter
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin Empty Re: Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin

Tue 23 Aug 2011 - 17:16
ka mundesi ti ket fryre gjokset me silikon
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin Empty Re: Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin

Tue 23 Aug 2011 - 17:17
Mundet,,po e kan edhe si rrac ato.
Sponsored content

Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin Empty Re: Fustani më i bukur, por ama nuk e mban brenda gjoksin

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi