Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ky njeri thotë se ka bërë seks me një jashtëtokësore, ka fëmijë !

prej Wed 19 Jun 2013 - 1:15
Ky njeri thotë se ka bërë seks me një jashtëtokësore, ka fëmijë ! Simon-300x170
Anëtari i Këshillit bashkiak në Whitby Town, Simon Parkes, pohon se është baba i një fëmije jashtëtokësor me emrin Zarka.
Në një intervistë për Northern Echo, ai ka thënë se si fëmijë e kishin kidnapuar jashtëtokësorët dhe se e duan për shkak të shpirtit të tij e jo për trupin. Ndërsa ka pohuar se edhe nëna e tij ka qenë jashtëtokësore.
Ai ka shtuar se me një jashtëtokësore ka pasur marrëdhënie seksuale katër herë në vit dhe me të ka një fëmijë.
Sipas tij, jashtëtokësorët ngjajnë me zvarranikët, kanë figurë njeriu dhe sy të mëdhenj, ndërsa veç kësaj janë shumë të mërzitshëm, transemton Telegrafi.
Parkes, i cili është instruktor i vozitjes, ka tre fëmijë me gruan e tij njerëzore, ndërsa pohon se raporti seksual me alienon po i pengon në marrëdhënien me gruan e tij në Tokë.anatologjia.


Ky njeri thotë se ka bërë seks me një jashtëtokësore, ka fëmijë ! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi