Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Një vit pa bërë seks Empty Një vit pa bërë seks

Sun 12 Feb 2012 - 21:56
Një vit pa bërë seks Nje_vit_pa_bere_seks-300x22547-vjeçarja po ashtu deklaroi se që nga atëherë kishte dalë me vetëm një mashkull. “Meshkujt rrallë më thërrasin që të dalë”, tha ajo dhe shtoi: “Nuk them se ende nuk jam e gatshme për takime të këtilla, por këto më nervozojnë. Përndryshe, nuk më pëlqen edhe aq shumë që ta dalë”.

Pas ndarjes së mundimshme gjithmonë është vështirë të vazhdohet tutje. Aktorja Courteney Cox deklaroi se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale që kur është ndarë nga tashmë ish-bashkëshorti David Arquette.

47-vjeçarja po ashtu deklaroi se që nga atëherë kishte dalë me vetëm një mashkull. “Meshkujt rrallë më thërrasin që të dalë”, tha ajo dhe shtoi: “Nuk them se ende nuk jam e gatshme për takime të këtilla, por këto më nervozojnë. Përndryshe, nuk më pëlqen edhe aq shumë që ta dalë”.

Dhe derisa shumë vetë e këshillojnë që duhet të vazhdojë me jetën normale, Courtney përgjigjet se plagët nga divorci janë ende të freskëta, dhe se ende nuk e ka harruar tërësisht ish-bashkëshortin.

“Vërtet ende nuk jam e gatshme për lidhje të re, është e vështirë kjo gjë. Gjatë kam qenë në martesë”, shtoi ajo. Por në anën tjetër ish-partneri i saj, shtatë vjet më i ri, si duket “nuk mban zi” si Courtney, pasi që tashmë është në lidhje me Christina McLarty-n./yllpress/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi