Shko poshtë
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Trajtimi i fetyres me flori

prej Sat 25 Dec 2010 - 16:53
Nese ju mendoni se keni nevojë per një tretman fytyre para festat kemi nje propozim te ri per ju.Zinxhiri amerikan i salloneve te bukurisë “Spa&Equinox” ofron trajtim fetyre me flori prej 24 karat.Pluhuri i arte i kombinuar me ekstrakte prej mëndafshi ne nivelin e duhur, i bllokon radikalet e lira me qellim qe lëkura te rigjenerohet me shpejt”Vetëm pas nje trajtimi fytyra juaj do te jete me e tërhequr, me e freskët dhe me vitale” tregon Nicol vital, përgjegjësja ekompanisë.Sigurisht, per kete trajtim ju duhet te paguani 165 dollare.


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi