Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dehte fëmijët e miqve të saj dhe më pas kryente marrëdhënie seksuale me ta! Empty Dehte fëmijët e miqve të saj dhe më pas kryente marrëdhënie seksuale me ta!

Tue 2 Jul 2013 - 21:49
Dehte fëmijët e miqve të saj dhe më pas kryente marrëdhënie seksuale me ta! Thumb_250x150
Më e keqja, ishte nën e… tre fëmijëve!

Courtney Sue Reschke nga Idaho e SHBA-ve u dënua me njëzet vjet burg për kryerjen e marrëdhënies seksuale me një djalë 15 vjeçar vitin e kaluar.

Prokurori këmbënguli në dënimin e rreptë të gruas, duke theksuar se ajo duhet të trajtohet siç do të trajtohej një burrë. “Ne nuk mund të nënvlerësojnë sjelljen kriminale, sepse ajo është grua," tha ai.

Reschke u arrestua të hënën. Sikundër ishte angazhuar në akte të shumta seksuale me shumë prej bijve të miqve të saj, ku fillimisht u jepte alkool në shtëpinë e saj në Kuna të Idaho.

Sipas policisë, marrëdhëniet seksuale filluan në fillim të vitit shkollor, madje një herë kishte në dhoma edhe një fëmijë të mitur.

Akuzat me të cilat do të përballet Reschke përfshijnë 11 vepra penale, abuzim seksual i fëmijëve dhe ekspozim ndaj rrezikut.

"U solla si budallaqe dhje e shkujdesur. Unë dua që gjykata të di se unë i kam kryer këto krime dhe meritojnë të ndëshkohen”, tha ajo në një deklaratë të lexuar nga avokati i saj./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi