Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Skulpturat e pazakonshme që lëvizin me fuqinë e erës, janë veprat e artistit A . Howe

prej Thu 4 Jul 2013 - 23:59
Skulpturat e pazakonshme që lëvizin me fuqinë e erës, janë veprat e artistit Anthony Howe.
Vlera e kesaj skulpture , eshte ne koken qe perfaqeson njeriun tani ate e perceptojme si pjese e nje gjallese qe ndryshon nga casti ne cast dhe jo si skulptura statike qe s'e jep kete ide.Ka raste kur njeriun nuk e perceptojme si nje qenje qe ai ndryshon vazhdimisht,por si te pa ndryshushem.Pa mohuar edhe rastet kur njeriu s'ka ndryshuar ne anatomi ose ne iderat e tij.. /shekulli.com/
Skulpturat e pazakonshme që lëvizin me fuqinë e erës, janë veprat e artistit A . Howe Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aleksandra
Aleksandra
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 10
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/10/2013

default Re: Skulpturat e pazakonshme që lëvizin me fuqinë e erës, janë veprat e artistit A . Howe

prej Fri 4 Oct 2013 - 22:31
e papare
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Skulpturat e pazakonshme që lëvizin me fuqinë e erës, janë veprat e artistit A . Howe

prej Fri 4 Oct 2013 - 23:06
Mahnitse...Very Happy
Sponsored content

default Re: Skulpturat e pazakonshme që lëvizin me fuqinë e erës, janë veprat e artistit A . Howe

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi