Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

SHKËNDIJA MBULOHET PËR RAMAZAN Empty SHKËNDIJA MBULOHET PËR RAMAZAN

Fri 12 Jul 2013 - 10:51
Këngëtarja provokative Shkëndije Mujaj ka zgjedhur që mos të tundojë zemrat e agjëruesve për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Shkëndija ka qenë edhe më parë e mbuluar por kësaj radhe ajo ka zgjedhur që të mbulohet sërish.

Këngëtarja e cila jeton në Zvicër më parë është thënë se ka qenë një vajzë e mbuluar, përderisa sipas disa thashethemeve ajo ka qenë në lidhje me një arab shumë pasur dhe biznesmen në këtë vend.

Këto thashetheme asnjëherë nuk janë vërtetuar pasi që Shkëndija është e paqartë kur flet në intervista për jetën e saj private.

Dje disa protale, përfshirë Telegrafin kanë postuar fotografi të Mujës ku ajo duket e mbuluar.

Shkëndija njihet për postimet e saj tejet fetare në facebook. Ja një prej tyre.

“Të falënderoj ty o Allah, që më bëre falënderues ndaj teje. Të falënderoj ty o Allah edhe atëherë kur jam e hutuar dhe e mashtruar me të tjerët. Ti më mjafton mua”, shkruan në një prej postimeve të bëra nga Shkëndija më 17 qershor të këtij viti.http://www.gazetaexpress.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi