Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E pabesueshme! Nxënësja më e mirë në Letonisë dekorohet ndërsa ishte veshur me...!!! Empty E pabesueshme! Nxënësja më e mirë në Letonisë dekorohet ndërsa ishte veshur me...!!!

Sat 20 Jul 2013 - 10:24
E pabesueshme! Nxënësja më e mirë në Letonisë dekorohet ndërsa ishte veshur me...!!! Thumb_250x150Kjo nëse nuk është çudi!!!

Vërtetë ishte nxënësja më e mirë e Letonisë dhe mundi i saj dha rezultatin e duhur, por moda modë, kjo nuk ndryshon sikur përmbys të kthehet!
Vajza që shikoni në foto, citon alb-observer.com, veçse është shumë e bukur, është dhe nxënëse e shkëlqyer pasi doli nxënësja më e mirë e vitit shkollorë në të gjithë vendin.
Por ajo që bëri më shumë përshtypje tek të gjithë të që ishin prezentë në dekorimin e saj, ishte veshja e saj…
Nxënësja u paraqitë para kryetarit të qytetit Vinious një një palë pantallona të bardha të… shkurta!
Kjo mjaftoi që veshja e saj të “Vjedh gjithë shkëlqimin dhe meritën e vajzës, duke u kthyer në temë diskutimi në gjithë vendin./alb-observer.com/
E pabesueshme! Nxënësja më e mirë në Letonisë dekorohet ndërsa ishte veshur me...!!! Vaj-2_281x429E pabesueshme! Nxënësja më e mirë në Letonisë dekorohet ndërsa ishte veshur me...!!! Vaj-4_580x365E pabesueshme! Nxënësja më e mirë në Letonisë dekorohet ndërsa ishte veshur me...!!! Vaj-3_580x377
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi