Share
Shko poshtë
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:14
First topic message reminder :

Psh per djemte e forumit!!!!!!!!!!!
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Ina shkruajti:Arjana do jua fshij postimet ok

qure qure qka thot eshef qe esht ber ora 00 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:50
Ina jam e pafajashme se xpimi po me detyron te dal nga tema Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746 oj ky Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 2421821043 afro


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:57
Arjana shkruajti:Ina jam e pafajashme se xpimi po me detyron te dal nga tema Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 81192 oj ky Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 2421821043 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 498774

Ca bera mo une! Vetem te puca per te te falenderuar Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550 shi kjo as kisat nuk i pranon Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 770750 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550Product Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 2:00
iku Ina tani ky esht shfrytezim...xpim do te denoncoj Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746 se per te puc as ne enderr Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 2:04
Message reputation : 0% (1 vote)
Arjana shkruajti:iku Ina tani ky esht shfrytezim...xpim do te denoncoj Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 81192 se per te puc as ne enderr Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550

Ku tek INa? Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 81192 O prano o te puca tani Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550Product Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 2:08
Ina xpimi poo abuzon ne mua...shiko vertetimet une si thash gje Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550

Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 113209097 djemka se ora per gjume tash te rriteni Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 2:12
Shiko Ina kjo provokon me Kisa Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 81192

Flm per puthje, te puc dhe une ty Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550Product Image
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 12:43
Arjana e Pimi si e shikoni terezine t ju a fshij more,,,do me beni e te keqe pastaj......
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 23:41
Ina shkruajti:Arjana e Pimi si e shikoni terezine t ju a fshij more,,,do me beni e te keqe pastaj......

Nukishte faji im Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550Product Image
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 23:45
prsh x pimin i them vazhdo keshtu si e ke nisur vetem ato porosit e mija ja ke cuar cokollates apo jo Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 22 May 2011 - 2:19
Prsh Xhonin: Ku e ke cokolaten tende mo, qe nga takimi im me te, te la me duket Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 81192 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 81192Product Image
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 28 May 2011 - 0:21
Message reputation : 100% (1 vote)
pershendetje oooooo BURRAAlkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 28 May 2011 - 0:25
Message reputation : 100% (1 vote)
kush don me njoft se kush esht burr veq degjoja eren nese i vjen era duhan aji esht burr nese jo kot thot vetes Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 30 May 2011 - 23:14
djema degjoni fjalet pak more ,,,,,,,,ju pershendes
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 30 May 2011 - 23:28
ooo flm per keto pershendtje e paskit pas hapur zemren me na pershendet hajde flm shume nga te gjitha....Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 9 Jun 2011 - 21:58
Djema ju pershendes me kete kenge ,,,e gjallerohuni pak moreme vjen keq per ata qe sdo i kuptoj fjalet ,,,ja vlen ti degjosh Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 89497
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 11 Jun 2011 - 16:59
Ina shkruajti:Djema ju pershendes me kete kenge ,,,e gjallerohuni pak moreme vjen keq per ata qe sdo i kuptoj fjalet ,,,ja vlen ti degjosh Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 89497

flm per pershdnetjen Very Happy
Une i pari si kuptoj fjalet e ksaj kenge mund te dal ndo nje perkthyse vullnetare sprish pune Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Pershdnetje per cunat!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 9:27
Ndo nje pershdnetje sdo na jepni ne cunave kshu ju gocat e ja tja fillojm nje her nga tani kush do na pershdnet e para Very Happy


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 9:29
Vlonjat e kemi hap nje teme te tille more ,,,pershendetje per djemte e forumit..qe gjithmon i pershendesim se pa ta sdo ishim as ne,.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 9:34
"Pershdnetje per cunat!!"me "Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!" u bashkuan keto Tema

Pershendetje Djema kalofshit sa me Bukur.
Very Happy
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 9:48
po une kam hyr ktu si se psakam ven re na falni gjumi ben te veten Very Happy


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 9:50
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:po une kam hyr ktu si se psakam ven re na falni gjumi ben te veten Very Happy

Nuk ka gje gjera qe ndodhin, po pak vemendje ne pergjithsi duhet te keni si Staf ketu them per te gjith ta lexoni iher dhe njoftimin ke STAFI Very Happy


Perseri nje pershendetje per te gjith.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 9:58
E kam lexuar dhe kam postuar ktu tek kjo tem por se di me dol nga menja :d

PERSHENDETJE DHE TY


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 11:36


per te gjith cunat qe i kemi me te miret ne forum Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 89497


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 11:38
flm anna po ku na e gjete ket kenge ti ne Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 11:38
Pershendetje djema.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 12 Jun 2011 - 11:56
Flm ana per pershdnetjen po ndo nje verore me pamje eksituese sna e gjeje dot vido Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 16 Jun 2011 - 14:57
Ina shkruajti:Pershendetje djema.

Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 567818


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 20 Jun 2011 - 19:54
per ju more djema ,,,mos flini kaq shume
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 26 Jun 2011 - 16:15
pershendetje dhe tu ina


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 26 Jun 2011 - 17:34
cuna shefica ju pershendet...urraaaaaaaaaaaaaaaa Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 1698836746 se rrall here e shihni kete skene Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 26 Jun 2011 - 17:53
flm shefic me puthe mua se jam cuni me sex Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 45550Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 26 Jun 2011 - 18:02
xhoni ne vecanti ty shume pucccc nga une........ Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 770750 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 770750 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 770750


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 26 Jun 2011 - 18:03
jo sdua ashtu une ste kam xhane afroAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 26 Jun 2011 - 22:09
pershendetje ,,,cuna
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 14:06
pershendetje dhe ti ina


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 30 Jun 2011 - 23:47
se mos ju ben te prekeni sadopak
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 10 Aug 2011 - 23:40
pershendetje per te gjith cunat e forumit


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 Zemer beats for ALLAH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 11 Aug 2011 - 0:02
pershendetje e pushime te bukura per te gjithe beni plazh e kenaquni se jeta esht e shkurter cuna Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 89497


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 11 Aug 2011 - 16:37
Ina shkruajti:se mos ju ben te prekeni sadopak
e bukur mi, na preke shum jo pak, pershendetie dhe ty


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Sponsored content

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi