Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 12 të vërteta interesante për Japoninë

prej Mon 22 Jul 2013 - 13:13
12 të vërteta interesante për Japoninë 1
Japonezët janë vërtetënjë popull shumë i veçantë. Edhe pse nuk kanë kurrëfarë burimesh natyrore dhe janë të ekspozuar ndaj mijëra tërmeteve gjatë çdo viti, Japonia ka arritur të bëhet ekonomia e dytë më e madhe në botë.

Në fotogalerinë e mësipërme ju ftojmë të lexoni 12 fakte interesante rreth Japonisë.lajmengabota
12 të vërteta interesante për Japoninë 10
12 të vërteta interesante për Japoninë 11
12 të vërteta interesante për Japoninë 12
12 të vërteta interesante për Japoninë 2
12 të vërteta interesante për Japoninë 3
12 të vërteta interesante për Japoninë 4
12 të vërteta interesante për Japoninë 512 të vërteta interesante për Japoninë 6
12 të vërteta interesante për Japoninë 7
12 të vërteta interesante për Japoninë 8
12 të vërteta interesante për Japoninë 9


12 të vërteta interesante për Japoninë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi