Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Stërgjyshja 67-vjeçare do martohet me një 29-vjeçar, ia la amanet burri Empty Stërgjyshja 67-vjeçare do martohet me një 29-vjeçar, ia la amanet burri

Sun 28 Jul 2013 - 0:02
Stërgjyshja 67-vjeçare do martohet me një 29-vjeçar, ia la amanet burri Stergjyshja-67-vjecare
Një stërgjyshe po planifikon të martohet me të dashurin e saj 29 vjeçar për të çuar në vend amanetin që i la i shoqi përpara se të ndërronte jetë.

67 vjeçarja Joan Lloyd i premtoi bashkëshortit të saj, David, i cili ndërroi jetë në vitin 2010 pas një sëmundjeje të gjatë, se do të bënte një zmadhim të gjoksit dhe do të rigjente sërish dashurinë me një burrë shumë më të ri se ajo.
Joan u njoh me toy boy-n e saj, Phil Absolom 29 vjeç përmes Facebook dhe që nga momenti që u takuan thotë se ndjeu që ai do të ishte mashkulli i ri i jetës së saj.

“Jemi shumë të dashuruar dhe jeta jonë erotike është fantastike”, shprehet stërgjyshja.

Phil, që është vetëm disa vite më i madh se nipi i 67 vjeçares thotë se Joan është e mrekullueshme dhe duket shumë më e re se mosha e saj reale.

Dëshira e fundit e bashkëshortit të sëmurë të 67-vjeçres, për të cilin ajo u kujdes 15 vjet, ishte që Joan ta rifillonte sërish jetën me një mashkull të ri dhe të rikuperonte të gjitha vitet që humbi duke i qëndruar pranë gjatë kohës që ai kishte zënë shtratin. Çifti i pazakontë tashmë kanë nisur përgatitjet e dasmës së tyre, nën bekimin e plotë të 4 fëmijëve, 13 nipërve dhe 6 stërnipërve të 67 vjeçares.lajmeonline
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi