Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Vlorë, ekzekutohet emigranti i sapokthyer

prej Thu 30 Dec 2010 - 20:19
Një 42-vjecar, i sapokthyer nga Italia për të kaluar në vend festën e Vitit të Ri, është ekzekutuar me armë zjarri në qytetin e Vlorës.
Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave viktima është shtetasi Haxhi Fejzaj.

Sipas burimeve, ai kishte zbritur nga trageti dhe ishte drejtuar për në Patos, kur rrugës, në afërsi të fshatit Panaja, është qëlluar me dy plumba.

Burimet shtojnë më tej se agjentët e anti-krimit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të mbledhur provat e mundshme materiale dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të vrasjes.

Hetimet do të shtrihen mbi viktimën, për të verifikuar nëse ka pasur më parë precedentë kriminalë, apo konflikte.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi