Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Suedi, grabisin fast-food-in, bëjnë foto për Facebook

prej Mon 29 Jul 2013 - 21:38
Dy vajza suedeze të akuzuara për grabitje kanë pozuar së bashku me fytyrë të mbuluar dhe me thikë në dorë para pasqyrës.
Suedi, grabisin fast-food-in, bëjnë foto për Facebook Vajzat-suedi
Policia e ka gjetur këtë foto në celularin e njërës prej tyre duke pasur provën e qartë se kushërirat ishin përgjegjëset për grabitjen e 250 eurove në një fast-food në Halmstad.

Sipas gazetës ‘Aftonbladet’, në muajin mars vajzat kanë kërcënuar me thikë punonjësin e fast-food-it, i cili është bindur menjëherë dhe ka hapur arkën.

Vetëm njëra prej vajzave ka mbushur 17 vjeç dhe pikërisht ajo mund të dënohet.


Top ChannelNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Suedi, grabisin fast-food-in, bëjnë foto për Facebook 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi