Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi! Empty Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi!

Tue 30 Jul 2013 - 17:14
Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi! SerdiNgjarja e rëndë e mesditës së të dielës në plazhin e Ujit të ftohtë në Vlorë, ku mbetën të vrarë tre persona me breshëri automatiku, ka shkaktuar dhimbje të mëdha te të afërmit e tyre.

Fqinjët, apo miqtë e 17-vjeçarit Serdi Bajlozi në Prrenjas i kanë kushtuar edhe një videoklip të dashurit të tyre, i cili është publikuar në “Youtube” dhe “Facebook” me titullin “U prefsh në Paqe Serdi, na mungon”.

Videoklipi modest, por shumë shprehës, është një koleksion fotosh të të ndjerit, i shoqëruar edhe me dedikimet e të dashurve të tij.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi! Empty Re: Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi!

Tue 30 Jul 2013 - 17:55
e bukur video por ky djaloshi nuk vjen me ne jete kjo dhemb me teper
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi! Empty Re: Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi!

Wed 31 Jul 2013 - 15:16
Ermal Mamaqi: Si E Njoha Serdin Që U Vra Në Vlorë
Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi! 539587_701117526580449_814309654_n1-300x300
TIRANE- Artisti Mamaqi publikoi dje në ‘Facebook’ këtë status lidhur me viktimën.

Nga statusi që botova dje më erdhi në inbox kjo foto. Një foto që nuk e mbaja mend që ishte bërë. Është Serdi. Njëri nga 3 viktimat e ngjarjes së Vlorës. Kjo foto është bërë para 7 muajsh.

Më bëri të mendoj… Para 7 muajsh, asnjëri nga ne të dy nuk e dinte që njëri nga ne vritej pa shkak dhe pa faj. Më bëri të mendoj se sa e brishtë është jeta dhe sa e panjohur është e ardhmja dhe fati i gjithsecilit. Më bëri të mendoj sa herë kam ndjerë mungesën e dikujt që nuk e kam vlerësuar atëherë kur e kam pasur pranë… Më bëri të mendoj që mund të isha unë në vend të Serdit.

Dhe kështu…ngushëllimi i vetëm që na vjen neve dhe familjeve të tyre, është mendimi dhe besimi se ata të tre tani janë në një jetë më të mirë se kjo në tokë. Po e mbyll me një mesazh për të gjithë ju: Nuk është asnjëherë vonë për t’i kthyer sytë nga Zoti! Lamtumirë Serdi!bota-shqip
Sponsored content

Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi! Empty Re: Miqtë, video 17-vjeçarit të vrarë në Vlorë: U prefsh në paqe Serdi!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi