Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd

prej Wed 31 Jul 2013 - 15:43
Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 01
Një aksesor tepër i rëndësishëm për një nuse, mbetet këpuca. Edhe pse e fshehur poshtë fustanit, nuset kalojnë shumë kohë për ti zgjedhur, thuajse njësoj si për fustanin. Por cili është modeli i duhur për ditën tënde të madhe?


Sigurisht që varet shumë nga modeli i fustanit, por edhe nga gjatësia e tij.

E rëndësishme është që këpucët janë një element që nuk duhen anashkaluar kurrë dhe që kompleton nusen në tërësi.Ja ku ju sjellim disa propozime nga bota e modës për të zgjedhur modelin e duhur për ty./a.h/noa.al/
Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 02

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 03

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 04

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 05

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 06

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 07

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 08

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 09

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 10

Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd 11


Nuse? Ja Cilat Janë Këpucët E Duhura Për Fustanin Tënd Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi