Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Foto Që Shëtiti Botën Empty Foto Që Shëtiti Botën

Sat 3 Aug 2013 - 15:12
Foto Që Shëtiti Botën Foto729-211x3001
Një foto që po shëtit botën. Bëhet fjalë për një fëmijë nga subkontinenti indian që kishte vizatuar në shpinën e tij numrin 9-të dhe kishte shkruar emrin e Ronaldos.


Kjo foto zgjoi ndjenjat e ish fubollistit më të mirë në botë, duke u interesuar për djaloshin dhe duke i siguruar pajisje të vërteta sportive.

Veç kësaj, mediat botërore në lidhje me këtë fotografi, kanë komentuar edhe për fuqinë e sportit e në veçanti futbollit që ka depërtuar edhe në shoqëritë më të pazhvilluara.



Emri i djaloshit nuk është bërë i njohur, por mësohet se vendlinja e tij është provinca Manipur, ku tani “Fenomeni” nëpërmjet programeve të FIFAs ka investuar në ndërtimin e një qendre sportive duke siguruar edhe pajisje sportive për fëmijët.bota-shqip.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

Foto Që Shëtiti Botën Empty Re: Foto Që Shëtiti Botën

Sat 3 Aug 2013 - 22:15
Kam menduar se Ronaldo ka nr. 7, apo mbase e kam ngaterruar se s'marr vesh dhe shume nga sporti, po ashtu e kam pas te fiksuar nr e Ronaldos (7) Foto Që Shëtiti Botën 723485774 kyyyy Gjithsesi "Bravo" i qofte per iniciativat qe ka marre Very Happy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi