Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking

prej Wed 7 Aug 2013 - 15:27
BRITANI-Shërohet nga kanceri vdes nga dora e njeriut. Ky ishte fati i një britaniku që humbi jetën pas një grindje në një parking.
Një burrë, i cili vdiq si rezultat i një grindje në parkingun e supermarketit Asda në Bigglesëade të Britanisë së Madhe, mësohet se kohët e fundit u shërua nga kanceri, njoftoi familja e tij.
U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking 71418
64-vjeçari Brian Holmes mori pjesë në një grindje në parkingun për njerëzit me aftësi të kufizuara në supermarket.

Pas sherrit atë me plagë të rënda në kokë e dërguan në spital, ku ndërroi jetë.

"Brian Holmes ishte një njeri familjar, i cili adhuronte nipërit dhe familjen e tij, dhe vetëm këtë javë atij i thanë që ishte shëruar nga kanceri dhe ishte plotësisht i shëndetshëm", - thuhet në një deklaratë të familjes Holmes.
BalkanWebNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking 1t7y1w
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking

prej Wed 7 Aug 2013 - 23:50
Ashtu ka qen e caktuar nga perendia.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi