Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ju tradhton bashkëshorti? Zbulojeni me anë të birrës Empty Ju tradhton bashkëshorti? Zbulojeni me anë të birrës

Thu 29 Aug 2013 - 22:56
Sipas një studimi të ri, tregon se birra e preferuar e burrit tuaj mund t’u japë të dhëna nëse ai është besnik apo jo.“Illicit Encounters”, një faqe për takime në Britaninë e Madhe, thotë se njerëzit që janë në kërkim të tradhtisë preferojnë më shumë birrën “Guinness”.E dyta, vjen “Corona”. Në pesë birrat që preferojnë më shumë ‘tradhtarët’, bëjnë pjesë Budveiser dhe Peroni. Studimi tregon se meshkujt që janë të angazhuar në një lidhje pijnë më pak se sa ata që kanë lidhje të dyfishta.Kjo nuk është hera e parë që kjo faqe studion specifikat për meshkujt që tradhtojnë. Në një kërkim të publikuar në korrik, thuhej se tradhtarët pëlqenin të drejtonin një makinë “Audi”.

/Shekulli Online/Përgatiti: F.S./
neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 110
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

Ju tradhton bashkëshorti? Zbulojeni me anë të birrës Empty Re: Ju tradhton bashkëshorti? Zbulojeni me anë të birrës

Fri 30 Aug 2013 - 3:48
Po une qe spi birre fare si i bie L: 
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Ju tradhton bashkëshorti? Zbulojeni me anë të birrës Empty Re: Ju tradhton bashkëshorti? Zbulojeni me anë të birrës

Fri 30 Aug 2013 - 15:34
Shikoni shikoni edhe "Bira" paska dicka "te mire" nncn normal se po u bane pijan do te tregosh krejt ate qe ke vepruar.. dhe do te kuptosh realitetin. hehehe
Sponsored content

Ju tradhton bashkëshorti? Zbulojeni me anë të birrës Empty Re: Ju tradhton bashkëshorti? Zbulojeni me anë të birrës

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi