Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Në vend të foshnjës kishte kokainë

prej Thu 12 Sep 2013 - 20:25
Në vend të foshnjës kishte kokainë  Article-2417927-1BC38047000005DC-706_634x787 Në Kolumbi ka kreativitet sa i përket transportit të drogës.

Një 28-vjeçare nga Kanadaja është kapur në aeroportin e Bogotës, duke u shtirur si shtatzënë.

Por në fakt në vend të foshnjës kishte pasur dy kilogramë kokainë.

Femra kishte vendosur një bark prej gome, brenda të cilit kishte fshehur drogën.

Mirëpo, kjo nuk i ka shpëtuar një oficereje policie të forcave të antidrogës.

Droga nga Kolumbia, zakonisht transportohet drejt SHBA-ve, Meksikës, Evropës dhe Lindjes së Largët.

Shekulli Online/Përgatiti: S.H


Në vend të foshnjës kishte kokainë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi